اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه جارچی | jarchi

با گوشیت، مشتری مداری کن | .
3 نظر
3.7
تعداد دانلود
204
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
18
MB
نسخه مجاز IOS
10
به بالا
نسخه
1.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

جارچی اپلیکیشنی برای گوشی های هوشمند است که امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و تکی ،ارسال پیامک صوتی به صورت انبوه و تکی و همچنین مدیریت و ثبت مشتریان کسب و کار شما و خدمات متنوع دیگر را به راحتی به صورت انلاین فراهم می کند.

تمامی سرویس های جارچی در یک اپلیکیشن به راحتی در اختیار شما قرار دارد و نیازی به سیستم کامپیوتری خاصی نیست، شما می توانید در هر زمان و مکانی از هرکدام از خدمات جارچی برای تبلیغ و معرفی کسب و کار خود استفاده کنید و نتایج را به سرعت در کسب و کار خود مشاهده کنید.

حساب کاربری دمو:
یک نام کاربری جهت مشاهده محیط کلی اپلیکیشن برای شما عزیزان آماده کرده ایم.لطفا از اطلاعات زیر برای ورود و مشاهده محیط اپ استفاده نمایید.
نام کاربری: demo
رمز عبور: demo

انواع خدمات جارچی :

* ارسال پیامک متنی : آیا مشتری‌های شما در منطقه یا محله مشخصی از شهرتان زندگی می‌کنند؟ شما می توانید شهر خود و مخاطبان پیامک تبلیغاتی خود را انتخاب کنید و سپس به بانک شماره محدوده مورد نظر خود (قابل تفکیک بر اساس شماره‌های ایرانسل و همراه اول) یک پیشنهاد جذاب ارسال نمایید

* ارسال پیامک صوتی : ارسال پیام صوتی یا پنل پیام صوتی ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که صدای خود را ضبط نمایید و به شماره های دلخواه ارسال کنید. یکی از راه های جدید برای مارکتینگ و مشتری مداری ارسال پیامک صوتی است. شما با ارسال پیام به صورت یک تماس تلفنی خیلی راحت تر میتوانید منظور خود را به مخاطب خود انتقال دهید. حتی برای تبریک اعیاد و مناسبت ها ویا اطلاع رسانی قرار ملاقات ها و جلسات میتوانید پیام صوتی ارسال کنید. ارسال پیام های صوتی به صورت تکی ، گروهی خطوط ایرانسل و همراه اول ارسال پیامک به مشتریان قابل انجام است. برای ضبط صدا نیاز به نرم افزار خاصی نیست و حتی با موبایل خود میتوانید صدا را ضبط کرده و با استفاده از اپلیکیشن جارچی آن را بارگذاری و ارسال کنید.

* ثبت مشتریان : با استفاده از این نرم افزار ساده اما قدرتمند آن می توانید اطلاعات مخاطبین یا مشتریان یا بازار هدف خود را دریافت و ذخیره کنید قطعا برای شما پیش آمده است که از جایی خرید کنید و در انتهای خرید از شما شماره موبایل درخواست شود که فروشگاه بتواند شما را از رسیدن کالای جدید مطلع نماید . ارسال پیام خوش آمد به مشتری به صورت پیامک به صورت انی پس از عضویت. شما می توانید به جای خرید دستگاه های گران قیمت فقط با عضویت در اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه جارچی از این قابلیت عالی بهره مند شوید. محتوای پیامک ارسالی از سوی شما قابل تنظیم است همچنین از شماره های ذخیره شده در پنل خودتان می توانید جهت ارتباط های بعدی بهره مند شوید.

* تبریک تولد به مشتریان به صورت خودکار : تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که روز تولد افراد چقدر برایشان مهم است؟ شما با راه‌اندازی یک سیستم خودکار تبریکپیامک چقدر می‌توانید مشتریانتان را خوشحال کنید؟ شاید مخاطب تصمیم بگیرد عکس پیامک شما را در استوری اینستاگرام قرار دهد و به‌سادگی شما را به دوستانش معرفی کند. یکی از راه های ایجاد صمیمیت بین مشتریان و صاحبان کار، یک ارتباط دوطرفه و تعاملی بین آنهاست. برای ایجاد این ارتباط، تبریک تولد مشتریان در روز تولدشان ازطرف صاحبان کار یکی از گزینه های مناسب است. اما تبریک تولد بطور دستی برای کارفرمایانی که مشتریان زیادی دارند کار آسان و ساده ای نیست. ضمن اینکه با افزایش تعداد مشتریان این کار وقت گیر تر می¬شود و ممکن است مشتریانی از قلم جا بیفتند. اپلیکیشن جارچی این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کند که با ذخیره کردن تاریخ تولد مشتریان خودشان در لیست شماره ها، در روز تولد، پیامکی از پیش ساخته و سفارشی بطور خودکار برای آنها ارسال شود. با این ابزار همچنین می توانید مشتریان خود را از ارائه تخفیف خاصی در روز تولدشان آگاه کنید.

نظر و امتیاز

3.7

از 3 امتیاز

1400/1/31 23:59

خیلی خوبه👏🏻👏🏻

1399/10/14 12:41

عالی و حرفه ای

پشتیبانی

تلفن : 02128424501

ایمیل : info@jarchi.com

وب سایت : https://jar-chi.com