کیهان جیبی - نجوم | Pocket Universe - Astronomy

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
6
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
104
MB
نسخه مجاز IOS
12.5
به بالا
نسخه
6.15
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

هرگز زمان بهتری برای ورود به نجوم وجود نداشته است! با اپلیکیشنی که شما را در آسمان شب راهنمایی می کند آسان شروع کنید - و حتی زمانی که آسمان ابری است کمی شما را سرگرم کند.

"این برنامه به زیبایی کار می کند، نجوم را کمی اسرارآمیزتر می کند

".. یکی از زیباترین و ساده ترین ها برای استفاده

به عنوان بهترین برنامه آموزشی آیفون توسط AppAdvice انتخاب شده است

آیا تا به حال به آسمان شب نگاه کرده اید و فکر کرده اید که دقیقاً به چه چیزی نگاه می کنید؟ Pocket Universe یک برنامه کاربردی آسان است که به شما کمک می کند نام صورت های فلکی، ستاره های درخشان، سیارات و موارد دیگر را بیاموزید. شما می‌توانید به معنای واقعی کلمه آیفون، آی‌پد یا آی‌پاد تاچ خود را در مقابل خود نگه دارید، و برنامه از قطب‌نمای داخلی برای نمایش همان نمای آسمانی که می‌بینید استفاده می‌کند - اما تصویری که با نام و اطلاعات کامل است.

سپس منظومه شمسی را کاوش کنید و قبل از انجام یک بازی روی سطح ماه و مریخ پیاده روی مجازی داشته باشید تا به شما کمک کند در مورد نجومی که فکر می کردید بیشتر بدانید.

هر شب چیزی برای دیدن وجود دارد: Pocket Universe لیستی از پیشنهادات را در اختیار شما قرار می دهد، و همچنین اخبار و نکات مشاهداتی را به طور مرتب به روز می کند - که حتی می توانید آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از Pocket Universe نیازی به متخصص بودن ندارید و هر چیزی که می بینید دارای یک پنجره اطلاعات پاپ آپ مفید و پیوندهایی به ویکی پدیا برای آخرین اطلاعات است.

با بیش از 80000 ستاره، بافت‌های زیبا، بازی‌های مسابقه داخلی، اخبار به‌روز، مراحل قمری، اطلاعات مربوط به قمرهای مشتری و زحل، منظره Orrery و موارد دیگر، چیزهای زیادی برای کاوش وجود دارد.

برای پشتیبانی یا پرسیدن سوال، می توانید یک پیام مستقیم در توییتر به @CraicDesign یا ایمیل john@craicdesign.com ارسال کنید.

ویژگی های کلیدی

Pocket Universe اولین اپلیکیشن نجوم آیفون بود که از قطب نما داخلی پشتیبانی کرد و همچنین اولین اپلیکیشنی بود که با استفاده از دوربین داخلی آیفون، نمای واقعیت افزوده واقعی را اضافه کرد! از نمای دوربین در آسمان عصر یا صبح استفاده کنید تا نمای برچسب گذاری شده را روی آسمان واقعی قرار دهید.

به سادگی آیفون خود را در مقابل خود نگه دارید و نمای دقیقاً همان چیزی خواهد بود که می بینید - اما با نام و اطلاعات در نوک انگشتان شما. آیفون را به اطراف حرکت دهید تا تغییر نمای را در زمان واقعی مشاهده کنید.

اپلیکیشن نجومی با کاربری آسان، که بر کمک به شما در پاسخ به سوال "آن چه در آسمان است؟" تمرکز دارد.

• این نسخهها کار میکند بر روی تمام آیفون ها، iPads و دستگاه های آی پاد لمسی در حال اجرا آخرین IOS

• از نماهای واقعیت افزوده پشتیبانی می کند که منظومه شمسی را در اتاق نشیمن یا اطراف شما با هدست های استریو شخص ثالث قرار می دهد (به طور جداگانه موجود است).

• ایستگاه فضایی بین‌المللی را ردیابی می‌کند و رؤیت را پیش‌بینی می‌کند.

• به شما می گوید هر روز چقدر طول می کشد، و تغییرات را در طول سال دنبال می کند.

• حالت ویژه "Show Me" شما را به ستارگان نامگذاری شده، سیارات، صورت های فلکی و همچنین درخشان ترین کهکشان ها و سحابی ها راهنمایی می کند.

• «آسمان امشب» و «اشیاء و رویدادها» شما را به‌روز نگه می‌دارند و به شما پیشنهاد می‌دهند که وقتی بیرون می‌روید به دنبال چه چیزی باشید.

• مسابقه صورت فلکی و ستاره به شما کمک می کند راه خود را در اطراف آسمان یاد بگیرید.

• در نیمکره شمالی و "Down Under" نیز کار می کند.

• پیوندهایی به مقالات ویکی پدیا برای آخرین اطلاعات.

• پشتیبانی مشتری پاسخگو، به روز رسانی های مکرر.

لطفاً توجه داشته باشید: دسترسی به شبکه فقط برای مشاهده اخبار تکمیلی مبتنی بر وب و متن ویکی‌پدیا مورد نیاز است. این برنامه هرگز داده ها را از دستگاه شما منتقل نمی کند.


 

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز