Pixel Fighting Ninja Combat 3D | Pixel Fighting Ninja Combat 3D

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
7
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
164
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

Pixel Fighting Ninja Warrior vs Deadly Alien بهترین بازی اکشن ماجراجویی مبارزه با یکپارچه سازی با سیستم عامل سال 2020 است. در این بازی اکشن شما باید با بیگانه brawl مبارزه کنید از تمام اقدامات کاراته و کونگفو خود برای متوقف کردن قاتلان مرگبار و نجات جهان استفاده کنید. دشمنان اینجا هستند با تیغه های تیز شمشیر، چاقوهای حفار برای کشتن شما، ماموریت شما این است که خود و جهان را از شر اینها نجات دهید. دشمن شما را به مبارزه در خیابان های شهر به چالش کشیده است. به عنوان نگهبان شهر باید از مردم بی گناه محافظت کنید.

Pixel Fighters آماده مبارزه با قاتلان بیگانه آموزش دیده سامورایی هستند که توسط یک مرد ثروتمند برای تصرف جهان ساخته شده اند. حالا یک خانم اینجاست تا شما را راهنمایی کند که چگونه با این موجودات بیگانه وحشی در خیابان مبارزه کنید، از تمام حرکات کونگ فو کاراته برای لگد زدن، مشت زدن و غلت زدن روی دشمنان استفاده کنید تا چیزی را که فقط متعلق به انسان است نجات دهید. مرده نزدیک است اکنون فقط باید برای خود و هم نوعان خود مبارزه کنید.

Superhero Ninja Assassin یک بازی نینجا جنگجوی نهایی سال 2020 است که در آن از جنگجوی جهش یافته انتقام خواهید گرفت. شما توسط استاد آموزش دیده اید تا به یک مبارز خیابانی تبدیل شوید. با نشان دادن تمام حرکات ویژه و قدرت فوق العاده تیغه های بی نهایت شمشیرهای دوگانه خود را به عنوان یک جنگنده نینجا ابرقهرمان واقعی ثابت کنید. بهترین بازی جنگنده سایه سال 2020 را به صورت رایگان دانلود کنید.

ویژگی های بازی:
- گرافیک PIXEL RETRO FIGHTING
- بازی صاف و منحصر به فرد
- جلوه های صداهای با کیفیت بالا سه بعدی
- انیمیشن های عملی واقعی
- نمونه و کنترل های بازی آسان

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/12/21 13:55

بازی جالبیه