Proud Bunny | Proud Bunny

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
5
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
21
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
1.4
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

شما کنترل یک خرگوش را دارید که با یک لاک پشت مسابقه می دهد. خرگوش را وادار به پریدن می‌کنید و با لمس صفحه به جلو می‌روید، برای پرش بالاتر، مدت بیشتری را لمس می‌کنید، برای پرش بیشتر صفحه را تند بکشید. سطوح با تله های آب و تپه ها دشوارتر هستند. برای غلبه بر این سطوح باید انگشت خود را بکشید. این بازی برای کوچک‌ترین بچه‌ها سرگرم‌کننده است، بدون تبلیغات یا خرید برنامه است و تمام سطوح آن قفل است. 

2 سطح جدید را که سخت تر هستند، با تله های آب اضافه می کند. اسم حیوان دست اموز باید از روی آب بپرد وگرنه بازی را می بازد. لاک پشت می تواند در آب شنا کند. کشیدن انگشت باعث می شود خرگوش بیشتر بپرد. در این نسخه نگه داشتن انگشت خود باعث می شود خرگوش تا 1 ثانیه بالاتر بپرد. اما مراقب باشید، اگر همیشه بالا بپرید ممکن است در آب بیفتید.

اگر می‌خواهید بازی چالش‌برانگیزتری داشته باشید، Run Bunny Home را امتحان کنید، جایی که خرگوش باید از پلتفرمی به پلتفرم دیگر بپرد، به تب Related مراجعه کنید تا آن را پیدا کنید. Run Bunny Home Kids یک نسخه بدون تبلیغات از Run Bunny Home است که تمام سطوح آن باز است. برای بچه های 5 یا 6 ساله، این بازی ممکن است خیلی آسان باشد، اما Run Bunny Home Kids سرگرم کننده است.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1400/10/23 17:00

عالیههه

1400/10/25 09:44

بازی خوبیه