دیجی‌دُکی | digidoki

تعمیر موبایل در حضور خودتان
3 نظر
5.0
تعداد دانلود
403
بار
هزینه
رایگان
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

ما با خلق دیجی‌دکی برای راحت‌تر زیستن شما گرد هم آمده‌ایم.

در روزگاری که استفاده از ابعاد مختلف تکنولوژی در زندگی روزمرۀ همۀ ما هر روز بیشتر از روز قبل ریشه می‌دواند، کاستن از دغدغه‌های شما در این زمانه هدف غایی ماست.

بارزترین شکل گسترش حضور تکنولوژی در زندگی روزمره، موبایل‌های ما هستند. همۀ ما دست‌کم یک بار گوشی همراه خود را به زمین انداخته‌ایم. شاید صفحۀ نمایش‌اش شکسته باشد،‌ شاید هم نه. اگر صفحۀ نمایش موبایلتان بشکند چه می‌کنید؟ یا حتی بدتر از شکستن صفحۀ نمایش، خرابی‌های عمیقتری در تعمیرات موبایل است که هر لحظه ممکن است بیخ گلویمان را بگیرد.

آن وقت است که عذاب اینکه چگونه، کجا و به چه کسی برای تعمیرات موبایل مراجعه کنیم بر سرمان نازل خواهد شد. اینکه باید در بهترین شرایط یک روز قید گوشی خود را بزنیم تا تعمیرات انجام شود اولین دغدغۀ ذهنی خواهد بود.

اینکه اطلاعات شخصی و حیاتی خود را از گوشی برداریم تا به دست افراد نااهل نیافتد و بعد از تعمیرات موبایل دوباره تمام آن اطلاعات را به گوشی بازگردانیم هم مکافات عجیبی است.

بهترین راهی که ما به نظرمان رسید این بود که تعمیرکار را نزد شما بیاوریم! به این ترتیب هزینۀ کمتر، اتلاف وقت کمتر، امنیت بیشتر، آسودگی زیادتر و راحتی خیال نصیب شما خواهد شد.

دیجی‌دکی همواره همراه شماست؛ در هر مکان، در هر زمان.

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1401/2/30 17:55

🙏🏻🌹♥️

1401/9/24 13:44

ممنون از این اپلیکیشن خوبتون👌🏻😍

1399/7/11 05:33

عالى 👌🏻

پشتیبانی

تلفن : 02166862214