Scythe: Digital Edition | Scythe: Digital Edition

3 نظر
5.0
تعداد دانلود
14
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
229
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
2.0.7
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

داستان بازی Scythe: Digital Edition اقتباسی از یک سناریوی جنگی در دهه 1920 میلادی در قاره اروپا است. طبق داستان، جنگ های مختلفی که در این قاره صورت گرفته بود اگرچه به نظر می رسد به پایان رسیده، اما خاکسترهای این جنگ همچنان داغ بوده و آماده سوزاندن سرزمین های زیادی است. بعد از گذشت چند سال و با شکل گیری هرچه بیشتر دنیای مدرن در قالب انقلاب های صنعتی، این قاره در حال تحول زیادی است.

یک کمپانی بزرگ به نام The Factory که در یکی از شهرهای مستقل فعالیت دارد، اقدام به ساخت ابزارها و سلاح های جنگی مدرن کرده و حالا این کمپانی و محصولاتش تبدیل به چیزهایی شده اند که کشورهای مختلف برای به دست آوردن آن ها دندان تیز کرده اند. همین مسئله جرقه ای برای جنگی بزرگ تر را می زند. شما در نقش یکی از پادشاهی های این سرزمین ها، می بایست خود را برای جنگ هایی سخت آماده کنید.

کلیت بازی Scythe: Digital Edition به شکل نبردهای استراتژیکی دنبال می شود. برای کسب موفقیت در این بازی خبری از صحنه های اکشن یا عکس العمل های جنگی نیست و شما باید با تاکتیک، استراتژی و راه های مشابه در این جنگ ها شرکت کنید.

برای اینکه این حس و حال در بازی بیشتر باشد، استودیوی Asmodee Digital از المان های زیادی از بازی های تخته ای در Scythe: Digital Edition استفاده کرده است.

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1401/1/17 16:32

عالی

1399/10/8 15:52

خیلی خفنه

1400/8/18 00:05

عالی بوود

برنامه های مشابه