ایمپو | Impo

ایمپو، فراتر از یک تقویم مدیریت قاعدگی!
3 نظر
5.0
تعداد دانلود
+2K
بار
هزینه
رایگان
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

سوالات متداول


برای نصب اپلیکیشن ایمپو بانوان نیاز به خرید اشتراک دارم؟ خیر این اپلیکیشن به صورت وب اپلیکیشن میببشد و بدون نیاز به اشتراک به صورت رایگان میتوان آن را دانلود نمود.
اپلیکیشن ایمپو برای چه نسخه‌هایی منتشر شده است؟ این برنامه را می‌توانید به صورت وب اپلیکیشن دانلود و نصب نمایید.
برای استفاده از خدمات اپلیکیشن ایمپو به اینترنت نیاز دارم؟ بله، این اپلیکیشن نیاز به اینترنت دارد چراکه نسخه وب اپلیکیشن می‌باشد.
نسخه pwa این برنامه نیاز به بروزرسانی دارد؟ خیر، به صورت اتوماتیک برنامه‌ها بروزرسانی می‌شوند.


ایمپو رو که نصب کنی، همه اینا رو با هم داری:

- چرخه قاعدگیت رو بصورت منظم مدیریت میکنی- میتونی قاعدگی های قبلیت رو در صفحه تقویم ببینی- میتونی قاعدگی های بعدیت رو پیش بینی کنی- دوره pms رو با آرامش بیشتری میگذرونی- از بازه تخمک گذاریت غافل نمیشی!- یادآوری های مورد نیازت رو دریافت میکنی- علائم جسمی و روانیت رو به ایمپو میگی و ازش کمک میگیری- یاد میگیری چطور از خودت مراقبت کنی- متناسب با اینکه کجای چرخه قرار گرفتی، پیام های پیشنهادی مخصوص خودتو میخونی- میتونی در روزهای مختلف تقویمت یادداشت و یادآور بذاری تا ایمپو مناسبت ها و قرارهای مهمت رو بهت یادآوری کنه- اگه پریودت نامنظمه هم میتونی از ایمپو کمک بگیری- با کمک ایمپو یاداورهای مطالعه کتاب و خوردن دارو و نوشیدن آب برای خودت تنظیم کنی تا هیچکدوم رو فراموش نکنی- میتونی سوالهای تخصصیت رو از کارشناس های ایمپو بپرسی- هر روز مقاله های جدید با موضوعات مختلف بخونی- و .. .

خلاصه که ایمپو اینجاست تا به تو یادآوری کنه که مهم هستی! و بهت بگه پریود، فقط یک تجربه جسمی نیست. پس از مراقبت های روحی و روانی غافل نشیم!تیم طراحی و پشتیبانی ایمپو از چندین متخصص آی تی و طراحی اپلیکیشن، روانشناس و پژوهشگر تشکیل شده .

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1401/9/15 15:24

حرف نداره👍🏻

1400/2/20 10:54

خیلی خوبه

1400/10/19 00:24

👌🏻👌🏻

پشتیبانی

تلفن : 09157097500

ایمیل : info@impo.app

وب سایت : https://impo.app

برنامه های مشابه