iSmoothRun | iSmoothRun

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
26
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
13
به بالا
نسخه
6.2.2
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

iSmoothRun بهترین برنامه برای ردیابی و ثبت تمام دویدن ، پیاده روی ، دوچرخه سواری و سایر فعالیت های تناسب اندام است. عملکرد جامد توسعه مداوم بهترین پشتیبانی از سنسور (HRM ، سنسور گام ، ترکیب سرعت / سرعت ، قدرت دوچرخه سواری ، قدرت در حال اجرا)

بهترین برنامه تنها اپل واچ ، با صفحات قابل تنظیم و عملکرد عالی که باعث کنترل هر ساعت ورزشی می شود.

سنسورهای BT خود را به ساعت وصل کنید و تلفن خود را در خانه بگذارید.

بهترین ویرایشگر فاصله و تمرین برای کمک به شما در پیگیری برنامه آموزشی خود. هر تمرینی را براساس HR ، HR Zone ، Pace یا Power ایجاد کنید و اجازه دهید برنامه سرعت شما را افزایش دهد. تمرینات در Apple Watch نیز با پشتیبانی کامل صوتی موجود است!
برنامه های تمرینی ساختاریافته خودکار با Training Peaks و Final Surge (نیاز به اشتراک Pro) دارد. با این سرویس ها در ارتباط باشید و تمرینات ساختاری خود را مستقیماً در Apple Watch یا iPhone انجام دهید. اجرای خود را شروع کنید و اجازه دهید برنامه شما را مربی کند.
ادغام با HealthKit. iSmoothRun از HealthKit برای صادرات فعالیت های شما به برنامه های Health and Activity و خواندن ضربان قلب و داده های بیومتریک استفاده می کند.


- GPS و گام شمار

با استفاده از GPS و گام شمار iSmoothRun به معنای واقعی کلمه شما را در هر مرحله از آموزش دنبال می کند.

- گوش کنید

زمان ، مسافت ، مکان ، سرعت ، ارتفاع ، سرعت حرکت ، ضربان قلب ، قدرت را به طور دقیق ردیابی می کند و آنها را با اعلان های صوتی در فواصل زمانی یا فاصله قابل تنظیم گزارش می کند.

- فرم خود را بهبود ببخشید

iSmoothRun به طور مداوم ردیابی در حال اجرا را ردیابی می کند. از ساخت در مترونوم استفاده کنید تا به راحتی آن را بالا ببرید.

- گسترده ترین پشتیبانی از سنسورها

همه سنسورهای BT Smart (HRM ها ، پایه های پایه ، دسته کوچک موسیقی جاز سرعت / سرعت ، قدرت دوچرخه سواری ، معیارهای سفارشی قدرت در حال اجرا Stryd مانند زمان تماس ، فرم برق و غیره نیز پشتیبانی می شوند)

- داده های شما مال شماست ، خود را در آن قفل نکنید.

داده های آموزش خود را در قالب GPX ، TCX ، KML ، PWX یا CSV صادر کنید. تمرینات خود را با فعال ترین انجمن های در حال اجرا ، Strava ، Runkeeper ، Garmin Connect ، sportTracks ، Movescount ، SmashRun ، TrainingPeaks ، FinalSurge ، Runalyzer ، 2PEAK ، TrainAsOne و MapMyRun متصل و به اشتراک بگذارید. این متصل ترین برنامه ، دوره است.

-بازی / پیاده روی

آیا شما به تمرین Run / Walk می پردازید؟ عالی. اکنون تنظیم تایمرهای خود و بهره مندی از تمام مزایای بهترین برنامه در حال اجرا از همیشه آسان تر است.

- مسافت پیموده شده کفش خود را پیگیری کنید

هر دونده ای می داند که ردیابی مسافت پیموده شده کفش دویدن خود ضروری است.

- آمار تمرین خود را بررسی کنید

سرعت / سرعت متوسط ​​، ردیابی سرعت ، مسافت کلی ، زمان ، ضربان قلب متوسط ​​/ حداکثر و صعود. تقسیم و آمار فاصله.

نمودارها برای سرعت ضربان قلب و ارتفاع.

- آیفون شما ورود به سیستم آموزش شما است

تمام داده های ذخیره شده در دستگاه. نمودارهای قابل تنظیم شگفت انگیز برای هر بار اجرا و برای بارهای هفتگی ، ماهانه. بار تمرینی خود را از نزدیک دنبال کنید ، دقیق تر تمرین کنید و از تمرین بیش از حد خودداری کنید.

- Ghost Run

با یک مسابقه قبلی خود یا یک سرعت از پیش تعیین شده مسابقه دهید. انگیزه پیدا کنید ، آموزش خود را ارزیابی کنید.

...و خیلی بیشتر!

 

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز