ویزیوکر . نسل جدید راهکارهای سلامت الکترونیک | Visiocare

ماموریت ما، سلامتی شماست. | Your Health, Our Mission
2 نظر
5.0
تعداد دانلود
28
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
24
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
1.0.34
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

اپلیکیشن ویزیوکر در حوزه سلامت الکترونیک فعالیت خود را در سال 1399 برای اولین بار در ایران آغاز کرده است. ویزیوکر از 3 بخش تغذیه و رژیم غذایی ، مشاوره های روانشناسی - روانپزشکی و ورزش و حرکات اصلاحی تشکیل شده است.

- در بخش تغذیه شما می‌توانید با مشاهده و بررسی پروفایل بهترین متخصصین تغذیه ، پزشک خود را انتخاب کنید و از ایشان برنامه غذایی دریافت کرده و یا مشاوره تصویری آنلاین برقرار کنید.

- دیگر ویژگی های بخش تغذیه : کالری شمار ، محاسبه BMI ، نمایش نمودارهای وضعیت شما

- در بخش روانشناسی و روانپزشکی پس از مشاهده پروفایل بهترین متخصصین ، می‌توانید مشاور خود را انتخاب کرده و با ایشان مشاوره تصویری آنلاین برقرار کنید.

- دیگر ویژگی های بخش مشاوره: پرسشنامه های تخصصی روانشناسی و روانپزشکی، امکان ارسال شرح حال و وضعیت خود به مشاور بصورت روزانه

- در بخش ورزش شما می‌توانید با بهترین مربیان و متخصص حرکات اصلاحی مشاوره داشته باشید ، برنامه ورزشی دریافت کنید و با دریافت ویدئوی حرکات و یا همزمان و آنلاین با مربی ورزش کنید.

- دیگر ویژگی های بخش ورزش: محاسبه BMI ، امکان محاسبه کالری مصرفی روزانه ، نمایش ویدیو های تخصصی برنامه ورزشی شما ، امکان ارسال شرح حال و وضعیت خود به مربی بصورت روزانه ، چت متنی با مربی بصورت نا محدود

تیم پشتیبانی - پزشکی ویزیوکر در تمام طول دوره برای راهنمایی شما آماده می‌باشد همچنین شما با ثبت شرح حال روزانه خود به به پزشک خود کمک می‌کنید تا بهترین تصمیم را برای ادامه مسیر سلامتی شما اتخاذ کند.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1399/10/25 12:06

عالی بود

1401/7/16 23:10

بی نظیر

پشتیبانی

تلفن : 02191070721

وب سایت : http://visiocareteam.com