تگ موند | Tagmond

تگ موند پلی میان تو و بهترین تو
3 نظر
5.0
تعداد دانلود
39
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
36
MB
نسخه مجاز IOS
10
به بالا
نسخه
4.2.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

خرید آنلاین لباس، یکی از هیجان‌انگیزترین کارهای دنیاست. به‌جای اینکه از مغازه‌ای به مغازه‌ی دیگر شهر را بچرخیم و آخر سر هم کفش یا لباسی که دوست داریم را پیدا نکنیم، می‌توانیم از بین هزاران گزینه‌ فقط با چند کلیک لباس مورد نظرمان را پیدا کنیم.
تگ‌موند، برنامه‌ی خرید آنلاین لباس از برند‌های شناخته شده و محبوب ایرانی و خارجی‌ست.
کافی‌ست یک بار این برنامه را باز کنیم تا شیفته‌ی طراحی جذاب و چشم‌نوازش شویم. طراحی این برنامه باعث می‌شود که حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشیم، از گشت‌وگذار در آن و تماشای لباس‌ها لذت ببریم.
اما از همه‌ی این‌ها جالب‌تر، سیستم شبکه‌ی اجتماعی تگ‌موند است که در داخل همین برنامه قرار دارد. این شبکه‌ی اجتماعی به‌ ما اجازه می‌دهد، لباس‌ها را کنار هم بچینیم، ترکیبی که دوست داریم را بسازیم، برای خودمان مثل یک هنرمند فشن مد جدیدی رقم بزنیم و در آخر عکس این ترکیب را با بقیه به اشتراک بگذاریم. افرادی که در این شبکه‌ی اجتماعی ما را دنبال می‌کنند می‌توانند این عکس‌ها را تماشا کنند، آن‌ها را بپسندند یا درباره‌شان نظر بدهند.
بخشی هم به نام استایل در این برنامه وجود دارد که می‌توانیم در آن ترکیب‌های کسانی که نمی‌شناسیم را هم ببینیم و از آن‌ها برای هماهنگ کردن لباس‌ها با هم ایده بگیریم.
می‌پرسید پرداخت به چه شکل است؟
پرداخت در این برنامه، مثل باقی برنامه‌های فارسی مشهور به راحتی انجام می‌شود. کافی‌ست مشخصات و آدرسمان را وارد کنیم، از یکی از درگاه‌های اینترنتی بانک‌های ایرانی هزینه‌ را واریز کنم و بعد هم محصولی که خریده‌ایم را هر کجا که بخواهیم دریافت کنیم.
بیایید با تگ‌موند، در دنیای مد و فشن غرق شویم.

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1401/10/26 15:58

Fogholadas👌🏻🙏🏻🤩

1401/10/26 22:40

حرفه ای ترین استور💪🏻💪🏻💪🏻

1402/2/17 16:52

عالیی

پشتیبانی

تلفن : 02191005909

ایمیل : info@tagmond.com

وب سایت : https://www.tagmond.com