دیجی کالا جت | سوپرمارکت آنلاین | Digikala Jet

با خیال راحت از «دیجی‌کالا جت» از سوپرمارکت‌های اطرافتون، آنلاین خرید کنید و در سریعترین زمان با ارسال رایگان تحویل بگیرین.
2 نظر
5.0
تعداد دانلود
602
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
23
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
1.0.4
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

با اپلیکیشن «دیجی‌کالا جت» دیگه لازم نیست پاشی، لباس بپوشی، بری سر کوچه

خریدات رو جت میاره!

اگر ساکن تهران، کرج، شیراز یا مشهد  هستین، با خیال راحت از «دیجی‌کالا جت» از سوپرمارکت‌های اطرافتون، آنلاین خرید کنید و در سریعترین زمان با ارسال رایگان تحویل بگیرین.«دیجی‌کالا جت» با ارسال سریع محصولات سوپرمارکتی شروع به کار کرده و سفارش‌های آنلاین سوپرمارکتی رو از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر و یا فروشگاه‌های منتخب دیجی کالا با نام "" جت‌مارت " تامین می‌کنه.مهمترین ویژگی‌ها:-ارسال سریعاینجا سفارش‌ها زیر۳۰ دقیقه  به دستت می‌رسه.

-ارسال رایگاناینجا سفارش‌ها بدون هزینه‌ حمل ارسال می‌شه.

- تنوع بالای محصولات

اینجا تنوع کالایی زیادی داریم چون با فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر کار می‌کنیم.

-توسعه جغرافیایی سریع‌تراینجا آماده خدمت به ساکنان تهران، کرج، مشهد و شیراز و به زودی برای تمام شهرهای بزرگ ایران هستیم. سایر مزایا :- خرید آگاهانه، با مشاهده دیدگاه و امتیازها‌ -امکان پرداخت سریع از کیف پول دیجی‌پی

- تحویل درِ واحد سفارش

- دسترسی راحت

- امکان ثبت نظر و دیدگاه درباره فروشگاه‌ها و استفاده از تجربه خرید سایر مشتریان

- پیگیری سفارش، به صورت لحظه‌ای یا مرحله‌ای‌

- امکان نشانه‌گذاری فروشگاه‌های محبوب

- پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب شماره تماس پشتیبانی : 61930500-021نحوه کار «دیجی‌کالا جت»کار با «دیجی‌کالا جت» ساده است:اول آدرس‌ (خانه/دفتر/...) رو وارد کنین.بعد فروشگاه مورد علاقه‌تون رو انتخاب کنین و سفارش بدین.

فروشگاه سفارش شما رو آماده می کنه و  پیک جت هم زیر 30 دقیقه و به سرعت سفارش رو بهتون تحویل میده. در تمام این مراحل، می‌تونین سفارش‌تون رو ردیابی کنین.

فقط اپلیکیشن «دیجی‌کالا جت» برای عملکرد بهتر نیاز به اجازه دسترسی به مکان شما داره تا برای سرویس‌دهی بهتر و ارسال سریع‌تر سفارش‌ها، آدرس  رو راحت‌تر پیدا کنیم.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1400/7/28 12:01

Awlie

1400/11/21 12:56

👌🏻👌🏻👌🏻

پشتیبانی

تلفن : 021-61930500

ایمیل : info@digikalajet.ir