Pregnancy Checklists PRO | Pregnancy Checklists PRO

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
3
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
48
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
2.2.300
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

نسخه PRO حاوی تبلیغات نیست و شامل چهار چک لیست اضافی است:
- ورزش در سه ماهه دوم و سوم
- ناراحتی های رایج در سه ماهه دوم و سوم بارداری و درمان های خانگی مفید برای آنها

با این برنامه تمام چک لیست های مربوط به بارداری را در یک برنامه واحد دریافت می کنید - جامع، به خوبی مرتب و به راحتی قابل دسترسی است. بسیاری از نکات عملی در چک لیست ها، این برنامه را به ابزاری ارزشمند در سفر شما در دوران بارداری تبدیل می کند و از شما در تصمیم گیری ها حمایت می کند.

با یک مرور کلی هفتگی، قبل از آمدن نوزادتان، به قرارهای مختلف، آزمایش‌های پزشکی و سایر کارهایی که باید انجام دهید، کنترل دارید. چه آزمایش هایی را باید توسط پزشک متخصص زنان رزرو کنید؟ چه زمانی می توان آمنیوسنتز انجام داد؟ چقدر در اواخر بارداری می توانید برای تعطیلات پرواز کنید و برگردید؟ شما پاسخ این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر را دریافت می کنید. در چک لیست می توانید در حین ادامه، موارد تکمیل شده را علامت بزنید. این احساس افسانه ای است!

نمایه هفتگی بارداری و فهرست مربوط به سه ماهه‌ها حاوی پیوندهایی است که می‌توانید به چک لیست‌های مختلف دسترسی داشته باشید: مکمل‌های غذایی، لباس‌های بارداری، لوازم کودک، انتخاب محل زایمان، برنامه زایمان و کیف بیمارستان. با این لیست ها به خوبی مراقب خود هستید، قدم های تدریجی برای بازسازی خانه خود بردارید تا آماده پذیرایی از کودک باشید و خود را برای زایمان آماده کنید. بسته کوچک شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد و چه مواردی بیش از حد و غیر ضروری هستند؟ چه نوع زایمانی برای شما مناسب است؟ برنامه ما با همه اینها به شما کمک می کند تا بتوانید اعتماد به نفس داشته باشید و از بارداری و روزهای اولیه با نوزاد تازه متولد شده گرانبهای خود لذت ببرید.

به عنوان یک امتیاز، انواع وب سایت های مفیدی وجود دارد که در این زمان خاص در زندگی خود مفید خواهید بود.

از این برنامه لذت ببرید!

کرستین و رومن

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/1/9 17:30

👏🙏🏻👏🙏🏻

1401/1/9 23:45

بسیار کاربردی👍🏻

برنامه های مشابه