CORE -Clinical Orthopedic Exam | CORE -Clinical Orthopedic Exam

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
1
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
30
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
6.4
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

CORE ابزار مرجع قابل حمل و متخصص شما برای تشخیص اختلالات اسکلتی عضلانی و ارتوپدی است. آزمون ارتوپدی بالینی یک پایگاه داده قوی از بیش از 400 آزمایش بالینی با توضیحاتی در مورد نحوه انجام آنها، نمایش های ویدئویی، ویژگی های تشخیصی و پیوندهایی به منابع پزشکی پشتیبانی ارائه می دهد.

******
"CORE استانداردی را برای یک برنامه امتحان بالینی تعیین کرده است. بارزترین ویژگی این اپلیکیشن، علاوه بر مجموعه وسیعی از تست ها و ویدئوها، در واقع تب “Properties” است. برای هر آزمون، داده‌های مربوط به حساسیت، ویژگی، نسبت احتمال، دقت و سایر آزمون‌های آماری مرتبط بر اساس منابع ادبیات اولیه ارائه می‌شود. این لیست ها فوق العاده کامل هستند. این ویژگی ای است که من ندیده ام که توسط هیچ مرجع ارتوپدی دیگری تکرار شود."
- TopOrthoApps.com (بررسی برنامه های موبایل برای جراحان ارتوپد - ویژه AAOS)

******
برنامه CORE برای iPhone مرجع فوق‌العاده‌ای برای بسیاری از پزشکان، از جمله، اما نه محدود به، فیزیوتراپ‌ها، مربیان ورزشی، جراحان ارتوپد، پرستاران، پزشکان مراقبت‌های اولیه و پزشکان اتاق اورژانس است. این برنامه کاربر پسند و آسان برای حرکت است. نویسندگان بدون شک ساعت های زیادی روی این اپلیکیشن کار کرده اند و این نشان می دهد. من این را به همه پزشکانی که معاینات ارتوپدی انجام می دهند توصیه می کنم."
- مجله ارتوپدی و ورزشی فیزیوتراپی (JOSPT)، آوریل 2011 (بررسی کتاب)

******
"CORE یک افزودنی عالی به مجموعه رو به رشد برنامه های کاربردی پزشکی در آیفون است...اگر اولین کاربرد آنها نشانه ای باشد، به نظر می رسد که در آینده چیزهای بیشتری برای جشن گرفتن داشته باشیم. ... کاربرد عالی برای انجام بخش اسکلتی عضلانی معاینه فیزیکی. .... تاکید کنید که چگونه این یک برنامه پزشکی عالی برای پزشکان مراقبت های اولیه است. همه پزشکان مراقبت های اولیه می دانند که یک معاینه فیزیکی اسکلتی عضلانی قوی چقدر می تواند مهم باشد، زیرا آنها اغلب اولین خط برای ارائه علائم هستند.
- iMedical Apps

معاینه فیزیکی بخش مهمی از ارزیابی کلی است و مانورها/آزمایش‌های ویژه اغلب برای ارزیابی و تشخیص بیمار استفاده می‌شوند.

تقریباً برای هر بیماری اسکلتی عضلانی، یک مانور فیزیکی خاص برای انجام وجود دارد. نتایج آن آزمایش نشان دهنده یک یافته مثبت یا منفی است که سرنخ بیشتری برای تشخیص ارائه می دهد.

اغلب، برای هر موضوع چندین تست وجود دارد. برخی برای تشخیص بهتر از دیگران هستند. اینجاست که CORE به کمک می آید.

این برنامه کوچک مفید شامل بیش از 400 مانور معاینه فیزیکی با مرجع پزشکی است. تمام اندام ها و همچنین ستون فقرات پوشیده شده است. شما گام به گام متن و ویدئو در مورد نحوه انجام معاینه و خلاصه ای سریع از منابع برای هر امتحان دریافت می کنید.

CORE برنامه ای است که برای انجام تشخیص بالینی مبتنی بر شواهد خود به آن نیاز دارید. ویژگی های اصلی را بررسی کنید:
* مرجع قدرتمند جیبی با به روز رسانی دوره ای تحقیقات در حال ظهور
* تقریباً 250 آزمایش بالینی برای کمک به تشخیص اختلالات اسکلتی عضلانی و ارتوپدی
* مشکلات تاندونوز، نوروپاتیک، لیگامنتوس هر قسمت از بدن را پوشش می دهد
* توضیحات در مورد نحوه انجام هر آزمون
* نمایش های ویدئویی (جریان و با صدا)
* ویژگی های تشخیصی (پایایی و اعتبار)
* پیوندهایی به منابع پزشکی پشتیبانی
* بررسی مرجع از طریق چکیده در PUBMed
* به‌روزرسانی‌های رایگان زمانی که آزمایش‌های جدید در ادبیات موجود هستند، یا مطالعات جدید با ویژگی‌های تشخیصی برای آزمایش‌های قدیمی منتشر می‌شوند (نیازی به «خرید نسخه جدیدتر» نیست)
* اکنون برای iPad بهینه شده است!
* لطفاً توجه داشته باشید که پخش جریانی ویدیوها و بررسی مرجع PUBMED به یک اتصال شبکه فعال نیاز دارد. می‌توانید تمام ویدیوهای دستگاه خود را برای استفاده مستقل از اتصال شبکه دانلود کنید.

اکنون CORE را دانلود کنید، مرجع نهایی جیبی برای تشخیص اسکلتی عضلانی.
* اطلاعات موجود در این برنامه نباید به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته شود. قبل از هر گونه تصمیم پزشکی با یک ارائه دهنده پزشکی تماس بگیرید.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/1/9 17:31

کاربردیه

1401/1/9 23:45

👍🏻👍🏻