برق و اتوماسیون صنعتی پارس | mparsco

خلاق و نوآور | Creative and up to date
0 نظر
0.0
تعداد دانلود
29
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
17
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
284
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

مجموعه برق و اتوماسیون صنعتی پارس در سال 1393در زمینه فروش لوازم برق صنعتی و هم چنین مونتاژ تابلو های برق فعالیت خود را اغاز نمود.

تیم فروش مجموعه در سال اول فعالیت موفق به اخذ عاملیت فروش محصولات برق صنعتی هیوندا شده که با توجه به مساله تحریم و کمبود اجناس وارداتی سیاست فروش ما تغییر و به سمت حمایت و استفاده از کالای ایرانی با کیفیت در بازار تغییر پیدا کرد ودر نتیجه جستجو در جهت جایگزینی محصولات ایرانی با شرکت الکتروکاوه فعالیت خور را اغاز و هم اکنون جزو اولین نمایندگی های فعال در کشور می باشد.

در راستای تکمیل سبد محصولات برق صنعتی موفق به اخذ نمایندگی شیوا امواج شده که با افتخار نیز جزو نمایندگی های فعال کشور هستیم.

هدف بعدی مورد پیگیری در کنار مونتاژ تابلوهای برق فراگیری اتوماسیون صنعتی با توجه به نیاز در صنعت و درخواست تولید کنندگان عزیز بود که با یادگیری و شرکت در کلاس های اموزشی این امر نیز محقق و در گام اول پروژه ای که انجام شد پروژه ای برون مرزی بودو در کشور عراق انجام گردید که برگ زرینی در افتخارات مجموعه می باشد و هم اکنون نیز با قدرت هم چنان در حال پیشرفت و به روز رسانی مجموعه می باشیم.

تیم فروش مجموعه نیز در کنار تیم فنی و جهت تکمیل سبد محصولات و داشتن برند معتبر ایرانی اتوماسیون با شرکت ایتک اغاز همکاری نموده و موفق به اخذ نمایندگی فعال گردید.

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

تلفن : 09130940334

ایمیل : shop@mparsco.com

وب سایت : https://www.mparsco.com