Duplicate Photos Sweeper | Duplicate Photos Sweeper

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
36
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
1.8
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

یک برنامه کاربردی بسیار ساده و آسان است که به شما کمک می کند تا به سرعت عکس های تکراری و مشابه را از مک خود پیدا کنید و حذف کنید.

هر کسی بدون اینکه اهل فن باشد می تواند از آن برای جستجوی عکس های تکراری یا عکس های مشابه در سیستم Mac استفاده کند و می تواند با سهولت کلیک آنها را حذف کند. برخلاف سایر پاک کننده های تکراری ، هرگز اثر انگشت تصاویر شما را ذخیره نمی کند.

همچنین به شما گروههایی از تصاویر ، پانوراما ، پشت سر هم ، تصاویر متحرک ، تصاویر زنده و سایر تصاویر ارائه می شود که می توانید موارد ناخواسته را مشاهده کنید ، انتخاب کرده و حذف کنید. عکس های کپی و مشابه ممکن است فضای ذخیره ای انبوه را در iPhone شما داشته باشد و حتی ممکن است از فضای غیرضروری اشغال شده توسط آنها اطلاع نداشته باشید. خاطرات به شکل عکس ها بی بها هستند اما عکس های تکراری مجموعه عکسهای شما را به هم می زنند. مکان یابی و حذف چنین عکس های تکراری از آیفون ممکن است کار خسته کننده ای باشد.

عکس های تکراری Sweeper نهایی یاب به شما کمک می کند تا همه عکس های تکراری و حتی مشابه را پیدا کنید و به راحتی آنها را برای یک مجموعه عکس سازمان یافته و حذف فضای با ارزش به دست آورید.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1400/1/18 00:03

عااااالی👏🏻👏🏻

1399/8/19 17:32

perfect!