Dr. Panda Bath Time | Dr. Panda Bath Time

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
بدون دانلود
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
119
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
22.2.39
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

زمان حمام را بازیگوش و آموزشی کنید!

در زمان حمام دکتر پاندا، به دوستان دکتر پاندا کمک کنید تا تمیز شوند و آنها را تماشا کنند که شخصیت درخشان خود را بیان می کنند - همه اینها در حالی که در مورد روال های بهداشتی یاد می گیرند و سرگرمی زیادی دارند! در وان حمام به ماجراجویی غواصی بروید، به حیوانات ریش رنگارنگ و صابونی بدهید یا با یک سشوار جادویی خشک کنید!

زمان حمام دکتر پاندا با در نظر گرفتن کودکان 3 تا 5 ساله طراحی شده است، با هدف حمایت از اقدامات بهداشتی و بهداشتی به شیوه ای سرگرم کننده و بازیگوش.

ویژگی های کلیدی:
- از طریق 6 فعالیت سرگرم کننده در مورد روال های بهداشتی بیاموزید!
- مهارت های همدلی را با مراقبت از حیوانات تقویت کنید.
- کشف و بازی با اشیاء تعاملی در حمام.
- به واکنش حیوانات بخندید و بخندید!

سیاست حفظ حریم خصوصی
به‌عنوان طراح بازی‌های کودکان، می‌دانیم که حریم خصوصی در این دنیای مدرن و دیجیتالی چقدر مهم است. شما می توانید سیاست حفظ حریم خصوصی ما را در اینجا بخوانید: http://www.drpanda.com/privacy

درباره دکتر پاندا
دکتر پاندا یک توسعه دهنده بازی برای کودکان است. ما بازی‌هایی با ارزش‌های آموزشی توسعه می‌دهیم که به بچه‌ها کمک می‌کند جهان را بیاموزند. همه بازی های ما ایمن هستند و حاوی محتوای نامناسب نیستند.

اگر می‌خواهید درباره ما و نحوه طراحی بازی‌های کودکان بیشتر بدانید، از وب‌سایت ما www.drpanda.com/about دیدن کنید. اگر سؤالی دارید، می‌توانید برای ما ایمیلی به آدرس support@drpanda.com ارسال کنید یا در فیس‌بوک (www.facebook.com/drpandagames) یا توییتر (www.twitter.com/drpandagames) یا اینستاگرام (www.instagram) با ما تماس بگیرید. .com/drpandagames)

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1401/2/25 17:39

👍🏻👍🏻

برنامه های مشابه