ABC Gurus | ABC Gurus

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
13
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.5.2
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

والدین ، ​​آیا شما به دنبال یک برنامه سرگرم کننده و خلاقانه هستید تا کودک پیش دبستانی خود را برای یادگیری حروف الفبا و آوایی تحریک کند؟

این برنامه که توسط یک مادر / معلم با مربیان مهد کودک و پیش دبستانی ایجاد شده است ، صداهای حروف واجی را آموزش می دهد و آنها را با فرم حروف ، نام حروف و معنی و تلفظ کلمات جدید با حروف همراه می کند.

این بازی به 5 زبان انگلیسی (اسپانیا ، فرانسه ، ایتالیایی و پرتغالی) قابل پخش است

مهارت های واجی این بازی به شما می آموزد مهارتهای کلیدی است که کودکان پیش دبستانی باید بر اساس توالی پیش دبستانی دانش بنیان آمریکایی کسب کنند. توالی پیش دبستانی اظهار می دارد "بخش مهمی از یادگیری خواندن ، توسعه آگاهی واج شناختی است ، درک این که اصوات منفرد با حروف جداگانه مرتبط هستند"

سنین توصیه شده 2-5 سال

iOS 7 یا + بیشتر مورد نیاز است

امکانات

- بازی در 5 زبان: انگلیسی (انگلستان و ایالات متحده) ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ایتالیایی و پرتغالی

- با حروف بزرگ یا کوچک بازی کنید

- برای بچه ها آسان است که به تنهایی بازی کنند

- 36 ویژگی برای تزئین حروف از جمله چشم متحرک ، دهان و برچسب

- 5 مداد رنگی برای حروف رنگی

- صدا از صداهای حرف واج

- 45 انیمیشن از کلمات شروع با هر حرف

- صوتی نام حروف و کلمه ای که با حرف شروع می شود

- از شخصیت های خود عکس فوری بگیرید

- آلبوم الفبای خود را در گالری عکس دستگاه خود ایجاد کنید

- بدون خرید درون برنامه ای یا تبلیغات شخص ثالث

این برنامه چگونه به کودکان آموزش می دهد؟

ABC Gurus تمایل ذاتی کودک به تعامل و خلق را درخواست می کند. کودکان حین گوش دادن به صداهای واجی که از آنها خارج می شود ، حروف را بارها رنگ و شخصی می کنند. این یادگیری اتفاقی است ، یکی از قدرتمندترین فرم های یادگیری برای کودکان پیش دبستانی. بچه ها با بازی مکرر با نامه ، یاد می گیرند که فرم نامه را از طریق تکرار با صدای آن مرتبط کنند و آن را به عنوان حرف اول یک کلمه تشخیص دهند.

چگونه بازی کنیم

از طریق حروف الفبا در یک سیاره چرخان پیمایش کنید ، یک حرف را انتخاب کنید و با رنگ آمیزی خلاقانه ، با اضافه کردن چشم های کارتونی ، دهان دندان دار و لوازم جانبی دمدمی مزاج. هر بار که رنگ را اضافه می کنید و ویژگی های آن را اضافه می کنید ، صدای واجی نامه ای را می شنوید.

روی دکمه پخش ضربه بزنید و کلمه ای که با حرف شروع می شود در یک انیمیشن خنده دار زنده می شود. تعامل با انیمیشن و کشف آنچه اتفاق می افتد! از ایجاد خود عکس فوری بگیرید و در یک آلبوم جداگانه در گالری عکس دستگاه شما ذخیره می شود. برای تمرین بیشتر ، آلبوم خود را با خلاقیت های A-Z خود کامل کنید.

درباره ما

Colto یک استودیوی خلاق است که در حال توسعه بازی های آموزشی موبایل برنده جایزه برای کودکان پیش دبستانی است که باعث می شود هنگام یادگیری لبخند بزنند. تیم ما از والدین ، ​​معلمان ، توسعه دهندگان و طراحان بازی های بازی با کیفیت بالا ایجاد می کند که کودکان پیش دبستانی را تحریک می کند تا مهارت های اصلی آموزشی را بر اساس توالی پیش دبستانی دانش بنیان آمریکایی یاد بگیرند.

 

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/10/6 00:05

خیلی خوبهه

پشتیبانی

ایمیل : support@colto.com

برنامه های مشابه