PuppetMaster | PuppetMaster

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
7
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
13
به بالا
نسخه
1.6.24
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

  این برنامه انیمیشن به شما امکان می دهد هر چیزی را که می خواهید فوراً زنده کنید ، فقط با بازی در جلوی دوربین یا لمس صفحه.
صدای شما نیز ضبط شده است. نتیجه این فیلم متحرک شخصی شماست که می توانید آن را ذخیره و به اشتراک بگذارید!
این برنامه حتی دارای فعالیت های هدایت شونده است که بچه ها می توانند آنها را دنبال کنند و انجام دهند ، هنرها و صنایع دستی بسازند و سپس آنها را متحرک کنند.
ویژگی ها عبارتند از:
* انیمیشن در زمان واقعی - هنگام صحبت ، لحظه ای متحرک می شوید و عروسک شما جلوی چشمان شما زنده می شود.
* ضبط حرکت - فقط با حرکت بدن در مقابل دوربین دستگاه ، شخصیت ها را بصورت بصری متحرک می کند. از دوربین جلو یا عقب استفاده کنید. (بهترین نتیجه معمولاً با دوربین پشتی دستگاههای جدیدتر است.)
* چند لمسی - با لمس و کشیدن عروسک و اعضای بدن آن بر روی صفحه ، حتی با استفاده از هر دو دست و یا همکاری با یک دوست ، متحرکش کنید.
* یک یا دو عروسک را متحرک کنید - شما می توانید یک عروسک به تنهایی داشته باشید ، یا دو عروسک که هر دو بتوانند در آن حرکت کنند و می توانید کنترل کنید که کدام یک در هر زمان صحبت می کند.
* عروسک های عروسکی خود را بسازید - کارهای هنری فیزیکی ، اسباب بازی های مورد علاقه خود ، شخص یا حیوان ، چیزهای تصادفی مانند میان وعده های خود را که به عنوان شخصیت مرتب شده اند ، واقعاً هر آنچه دوست دارید زنده کنید!
* زمینه های شخصی خود را ایجاد کنید - از نقاشی ای که ساخته اید ، از یک مکان جالب یا هر چیز دیگری که می خواهید به عنوان پس زمینه استفاده کنید.
* از بین طرح های ما یکی را انتخاب کنید - این برنامه همراه با یک عروسک خیمه شب بازی و زمینه های از قبل موجود در آن است ، که می توانید با خلاقیت های خود ترکیب کنید.
* ویدیوها را با صدا صادر کنید و به اشتراک بگذارید - یک فیلم از نمایش عروسکی خود را ذخیره کنید ، همراه با صدای عملکرد خود ، به صورت محلی و همچنین در رسانه های اجتماعی ، فضای ذخیره سازی ابری یا هر روش معمول دیگر.
* آموزشها و فعالیتهای پخش جریانی درون برنامه ای - راهنمایی بچه ها از طریق استفاده از این برنامه برای قصه گویی بصری ، و آموزش نحوه ایجاد قطعات هنری مختلف فیزیکی و تحریک و تشجیع کردن آنها.
 
در وب سایت و رسانه های اجتماعی ما ایده های پروژه ، پشتیبانی آموزشی و برنامه های درسی بیشتری را برای معلمان و والدین آموزش دهنده در خانه پیدا خواهید کرد.
PuppetMaster توسط انجمن کتابداران مدارس آمریکا به عنوان یکی از بهترین برنامه ها برای آموزش و یادگیری انتخاب شد.
این یک فعالیت خلاقانه عالی برای کودکان است ، از استانداردهای ISTE پشتیبانی می کند و یک روش عالی برای ادغام هنر در هر موضوع علمی است.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/3/4 17:53

عالیه

1399/8/7 11:46