عدلینو | Adlino

مشاوره آنلاین حقوقی
2 نظر
5.0
تعداد دانلود
30
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
11
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
1.0.7
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

شما کاربران عزیز می توانید با دانلود نسخه کاربر اپلیکیشن "عدلینو" انواع خدمات مشاوره ای ما را دریافت نمائید.

از طریق این اپلیکیشن که در سیستم عامل IOS قابل نصب و استفاده می باشد نسبت به عضویت در "عدلینو" اقدام نمائید و به صدها مشاور حقوقی خبره دسترسی داشته باشید.

با جستجو در لیست مشاوران می توانید از طریق تخصص های آنها بهترین فرد برای دریافت مشاوره در موضوع مورد نظر خود بیابید و رزومه وی را به همراه نظرات سایر کاربران در خصوص این مشاور مشاهده نمائید. به منظور دریافت مشاوره حضوری یا غیر حضوری کافی است یکی از بسته های مشاوره ای که در صفحه هر مشاور وجود دارد را انتخاب نمائید. در خصوص مشاوره حضوری پس از رزرو بسته مورد نظر، اطلاعات تماس مشاور برای شما ارسال خواهد شد تا بتوانید از این طریق هماهنگی های لازم به منظور برگزاری جلسه مشاوره حضوری را به عمل آورید.

همچنین در خصوص دریافت مشاوره آنلاین صوتی بسته مورد نظر را انتخاب کنید تا به محض آنلاین یا در دسترس بودن مشاور نسبت به برقراری تماس و دریافت مشاوره اقدام نمائید. در اپلیکیشن "عدلینو" نگران کیفیت مشاوره نباشید. پس از انتخاب بسته مشاوره صوتی این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا از طریق بخش چت اپلیکیشن نسبت به ارائه اطلاعات مکتوب نظیر مدارک و... اقدام نمائید تا مشاور با بررسی دقیق تر موضوع بتواند بهترین مشاوره را به شما ارائه نماید.

این نسخه از اپلیکیشن عدلینو دارای ویژگی ها و امکانات بسیاری است که پس از نصب آن بر روی تلفن همراه خود از آنها با خبر خواهید شد.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/7/10 22:32

خوبه

1399/8/20 13:48

برنامه خوبی‌بود

پشتیبانی

تلفن : 02122146703

ایمیل : info@adlino.app

وب سایت : www.adlino.app