مانکن | Mankan

مانکن خودت باش
4 نظر
4.0
تعداد دانلود
858
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
14
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
2.2.15
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

- امکان دسترسی به آنالیز بشقاب روزهای گذشته
- رفع خطا در بخش پرداخت
- رفع خطا در بخش هدف
- رفع برخی اشکالات جزئی
مانکن ها در ورای هیاهوی تبلیغاتی، سبک زندگی سالم، تغذیه و ورزش صحیحی دارند که کمتر به آن پرداخته می‌شود. مانکن شما، ایدآل ذهنی شما از خودتان است و اپلیکیشن مانکن تنها شما را برای رسیدن به ایدآل شخصی خودتون همراهی خواهد کرد. هر کدام از ما خصوصیات منحصر به فردی داریم و به دنبال مانکنی آرمانی و دست نیافتنی نیستیم. سبک زندگی خودت رو تغییر بده و مانکن خودت باش! اپلیکیشن مانکن برنامه ریز و محاسبه‌گر است. شاخص‌های مختلف زیبایی، تناسب‌اندام و سلامت را برای شما اندازه‌گیری می‌کند و با ابزارهایی مانند کالری شمار، گام شمار، آنالیز بشقاب غذا و ... شما را برای رسیدن به اهداف یاری می رساند. تذکر: «مقالات و اطلاعات ارائه شده در برنامه از معتبرترین منابع دریافت شده اند، اما توصیه درمانی نیستند، همواره با پزشک خود مشورت کنید» قابلیت ها: کالری شمار شمارش کالری مصرفی روزانه و مدیریت بر سوخت و ساز بدن روشی جدید برای دستیابی به وزن مناسب است. در مانکن با استفاده از بانک اطلاعاتی غنی و رابط کاربری روان سعی شده که به ساده ترین و دقیق ترین شکل ممکن از کالری های دریافتی خود اطلاع پیدا کنید و کالری روزانه خود را در راستای رسیدن به هدف مدیریت کنید. هدف گذاری بخش هدف‌گذاری مانکن رو از دست ندین! هدف خودتون رو از اهداف پیشنهادی مانکن یا انتخاب شخصی تعیین کنید و با فعال کردن بخش های مدیریت هدف و مدیریت کالری، زمانبندی شده به وزن ایدآل خود برسید. ارائه قابلیت کالری شماری نوسانی از مزیت های مانکن محسوب میشه. در بخش هدف با فعال سازی چربی سوز موتور چربی سوزی خودتون رو روشن کنید! آنالیز بشقاب غذا مانکن غذاهای روزانه ای که ثبت می کنید رو به تفکیک مواد درشت مغذی آنالیز می‌کنه و مقدارهای مناسب رو برای شما طبق نمودار نمایش میده. محاسبه درصد چربی بدن این شاخص درصد چربی بدن شما نسبت به وزنتان را نمایش می‌دهد و به شما توصیه‌هایی در جهت کاهش و یا افزایش چربی بدن با توجه به سن و جنسیت شما می‌کند. این ابزار بیشتر مناسب افرادی است که ورزشکار هستند یا فعالیت ورزشی دارند. شماره پشتیبانی 09303868403

 

بررسی سیب ایرانی


اپلیکیشن مانکن یکی از بهترین برنامه‌ها برای حفظ تناسب اندام و سلامتی است. این برنامه با قابلیت‌های ویژه ایی که دارد شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری میکند. این برنامه میتواند شما را به ایده آل ذهنیتان برساند.

ویژگی‌ها

•    امکان ثبت کالری شماری 
•    دسترسی به 3گام شمار نظیر گوگل فیت، حسگر حرارتی و سامسونگ برای ثبت گام‌هایتان
•    هدف گذاری برای رسیدن به وزن ایده آلتان
•    آنالیز وزن، شاخص توده و درصد چربی
•    آب شمار برای نوشیدن آب به مقدار کافی
•    مانا: به شما پیام‌های انگیزشی و نکات و توصیه‌های سلامتی میدهد.
•    دریافت رژیم غذایی با توجه به وزن قد سن و جنسیت
•    امکان شرکت در چالش به همراه دوستان برای رسیدن به وزن دلخواه خود با توجه به رعایت رژیم غذایی 


دانلود برنامه مانکن | Mankan  برای آیفون

اپلیکیشن مانکن برای داشتنی بدنی و سبک زندگی سالم ضروری و کاربردی است. شما میتوانید تمرینات بدنی با توجه به فعالیت و توان بدنیتان از مبتدی و حرفه ای دریافت کنید.
هم اکنون میتوانید پس از نصب اپ استور سیب ایرانی و پیداکردن اپ مانکن از طریق سرچ این برنامه را برای آیفون و آیپد خود دانلود نمایید.
 

نظر و امتیاز

4.0

از 4 امتیاز

1399/9/9 23:42

مانكن و زيره هردو خوبن

1400/8/6 00:33

👌🏻👌🏻

1399/9/6 10:27

alie!