سیبانک سینا | sibank

یک بانک در ابعاد سیبانک
0 نظر
0.0
تعداد دانلود
283
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
33
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
6.7.4
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

در این اپلیکیشن امکان افتتاح سپرده به صورت کاملا غیر حضوری برای مشتریان فراهم شده و همچنین امکاناتی مانند دریافت تسهیلات غیرحضوری، درخواست صدور کارت، تهیه ی کارت هدیه مجازی و فیزیکی علاوه بر سرویس های بانکی دیگر مانند انتقال وجه و پرداخت قبض و .... در این اپلیکیشن فراهم شده است.

خدمات ارزش افزوده ای مانند مدیریت شارژ ساختمان، محاسبه ی دنگ، مدیریت صندوق های قرض الحسنه خانگی و ... نیز از مزایای این برنامه است.

 

سوالات متداول دانلود سیبانک برای ایفون

  • برای دانلود سیبانک برای ایفون نیاز به خرید اشتراک سیب ایرانی دارم؟ در صورتی که قصد دارید نسخه کامل این برنامه را بدون محدودیت دانلود نمایید باید ابتدا اشتراک سیب ایرانی تهیه کنید، همچنین می‌توانید از نسخه نصبی این برنامه به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید.
  • تفاوت نسخه PWA و Native در سیبانک چیست؟ با دانلود نسخه Native ( نسخه ویژه ) این برنامه می‌توانید بدون محدودیت از امکانات این برنامه استفاده کنید، برای دانلود این نسخه باید اشتراک سیب ایرانی تهیه کرده باشید، همچنین می‌توانید نسخه وب این برنامه را به صورت رایگان نصب نمایید و از امکانات آن استفاده کنید، توجه داشته باشید این نسخه از برنامه محدودیت‌هایی را شامل می‌شود
  • اشتراک سیب ایرانی تهیه کردم، برای دانلود برنامه سیبانک نیاز به پرداخت هزینه جداگانه دارم؟ خیر، در صورتی که اشتراک سیب ایرانی تهیه کرده‌اید می‌توانید این برنامه را به صورت مستقیم دانلود و نصب نمایید

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

تلفن : 02141731