خبرآنلاین | khabaronline

خبرگزاری تحلیلی ایران
0 نظر
0.0
تعداد دانلود
131
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
13
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.3.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

سوالات متداول

  • اشتراک سیب ایرانی تهیه کرده‌ام، برای دانلود برنامه خبرآنلاین نیاز به پرداخت هزینه جداگانه دارم؟ خیر، تنها با یک بار پرداخت اشتراک می‌توانید تمامی برنامه‌ها را به صورت رایگان استفاده نمایید.
  • برای استفاده از خدمات اپلیکیشن خبر آنلاین به اینترنت نیاز دارم؟ بله برای بروز رسانی خبرها میبایست اینترنت گوشی خود را روشن کنید.
  • برای نصب اپلیکیشن خبر آنلاین نیاز به خرید اشتراک دارم؟ بله برای اپلیکیشن هایی که نسخه وب ندارند میبایست قبل دانلود اشتراک تهیه کنید، ولی در مورد اپلیکیشن‌هایی که نسخه وب دارند می‌توانید نسخه وب ان ها را بدون خرید اشتراک دانلود و نصب نمایید.
  • می‌توانم برنامه خبرآنلاین را به صورت نسخه وب نصب کنم؟ بله، این اپلیکیشن به دو نسخه pwa  و native قابل دانلود می‌باشد.
  • برای استفاده از خدمات اپلیکیشن خبرآنلاین نیاز به پرداخت درون برنامه‌ای دارم؟ خیر، به صورت رایگان می‌توانید از این اپلیکیشن استفاده نمایید

 

خبرآنلاین که کار خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده است تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.

این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.

این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

تحریریه خبرآنلاین همچنین با بهره‌مندی از همکاران حرفه‌ای و با سابقه می‌کوشد عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید.

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

تلفن : 09194858690

ایمیل : dev@khabaronline.ir

وب سایت : https://khabaronline.ir