Webster Dictionary & Thesaurus | Webster Dictionary & Thesaurus

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
40
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
96
MB
نسخه مجاز IOS
10
به بالا
نسخه
10.0.12
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

* تعاریف واضح و قابل خواندن که درک فوری را ارائه می دهند
* بیش از 160000 ورودی با یادداشت های مترادف فراوان، جداول و نمودارهای تمام صفحه، و راهنمایی معتبر در مورد استفاده و نکات سبک
* بیش از 800 تصویر، عکس بیوگرافی و نقشه
* 12000 آمریکایی گرایی خاص
* 300000 مترادف و متضاد اصطلاحنامه
* 4700 اصطلاح از حوزه های هنر، ورزش، علم، پزشکی، کامپیوتر، اینترنت، غذا، تجارت، سیاست و قانون
* هزاران نمونه به خوبی تجدید نظر شده از استفاده فعلی کلمه

Webster's New World® College Dictionary مفیدترین و معتبرترین دیکشنری است که می توانید داشته باشید. بیش از 4700 مدخل اضافه شده است، از جمله اصطلاحاتی از حوزه های هنر و ورزش، علم و پزشکی، کامپیوتر و اینترنت، غذا، تجارت، قانون و سیاست.

هزاران تجدید نظر در موارد موجود انجام شده است تا کاربرد فعلی را منعکس کند. حدود 12000 آمریکایی گرایی برای پوشش گسترده کلمات، عبارات و حواس مورد استفاده برای اولین بار در ایالات متحده گنجانده شده است. این فرهنگ لغت دارای تعاریف کلمات پیشرفته است، همراه با یادداشت‌های مترادف فراوان، جداول و نمودارهای تمام صفحه، نقشه‌ها و راهنمایی‌های معتبر در مورد استفاده و نکات سبک، که همگی به خوبی سازمان‌دهی شده‌اند در یک سبک تعریف واضح و قابل دسترس.

اصطلاحنامه Webster's New World® Roget's A-Z دنیای کلمات را باز می کند و شما را به یک ارتباط دقیق تر و مؤثرتر هدایت می کند. بیش از 300000 مترادف و متضاد به ترتیب حروف الفبا مرتب شده اند و پیدا کردن جفت ها را آسان می کند. همه شامل گسترده ترین، مفیدترین مقایسه کلمات و بیشترین تعداد نمونه از هر اصطلاحنامه است. در نهایت، دستور زبان، اطلاعات استفاده، و تنوع بیشتر اصطلاحات مرتبط، این منبع را به یک منبع زبانی کامل تبدیل می کند.

آخرین به روز رسانی های برنامه:
• با هر یک از چهار تم جدید رنگارنگ به سبک یاد بگیرید - طرح رنگارنگ تجربه یادگیری شما را به یک روال لذت بخش تبدیل می کند. فرهنگ لغت خود را سفارشی کنید و از خلق و خوی شادی که رنگ مورد علاقه تان برای شما به ارمغان می آورد بهره مند شوید.
• مستقیماً در پیچیدگی های زبان شیرجه بزنید - با صفحه اصلی جدید و راحت، طرح بصری شیک تر  و همچنین نوآوری در سرعت جستجوها، می توانید سریعتر از همیشه به ورودی مورد نظر برسید.

ابزارهای جستجو - به سرعت کلمات را با رابط کاربری واضح، کاربردی و آسان برای استفاده پیدا کنید.
این فرهنگ لغت که برای ارائه جامع ترین تجربه جستجو طراحی شده است، چندین ابزار جستجو را برای مطابقت یا پیش بینی آنچه به دنبال آن هستید ترکیب می کند، از جمله:
• تکمیل خودکار جستجو به شما کمک می کند تا با نمایش پیش بینی ها در حین تایپ، کلمات را سریع پیدا کنید.
• جستجوی کلمه کلیدی به شما امکان می دهد در کلمات و عبارات ترکیبی جستجو کنید.
• جستجوی دوربین کلمات را در منظره یاب دوربین جستجو می کند و نتایج را در چند ثانیه نمایش می دهد.
• جستجوی صوتی به شما کمک می‌کند زمانی که نمی‌دانید یک کلمه چگونه املا می‌شود، ورودی پیدا کنید.
به دنبال کلمه خاصی هستید اما نمی دانید چگونه املا می شود؟ ما شما را با «فیلتر فازی» خودکار خود برای تصحیح املای کلمات، و همچنین «کارت وحشی» («*» یا «؟») برای جایگزینی یک حرف یا قسمت‌های کامل یک کلمه تحت پوشش قرار داده‌ایم.

ابزارهای یادگیری - ویژگی های جذابی که به شما کمک می کند دایره لغات خود را بیشتر تقویت کنید. این فرهنگ لغت که برای ایجاد آزادی در ساختار مطالعات خود طراحی شده است، چندین ابزار یادگیری را برای کمک به سازماندهی بیشتر شما ترکیب می کند، از جمله:
• "موارد دلخواه" که به شما امکان می دهد پوشه های سفارشی را با لیستی از کلمات ایجاد کنید.
• فهرست اخیر که به شما کمک می کند تا کلمات جستجو شده را به راحتی مرور کنید.
• قابلیت کشیدن انگشت برای حذف در منوهای اخیر و موارد دلخواه.
• گزینه کلمه از روز برای آموزش یک کلمه جدید هر روز.
از کلمه یا تعریف جدیدی که به تازگی یاد گرفتید هیجان زده می شوید؟ کشف خود را با دوستان خود در رسانه های اجتماعی، ایمیل یا هر گزینه دیگری که در دستگاه شما موجود است به اشتراک بگذارید.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/11/26 21:25

خیلی خوبه

1400/8/18 16:06

حرف نداره✨