Tempo++ | Tempo++

انلاک بودن تمامی امکانات پریمیوم به ارزش 60$
3 نظر
5.0
تعداد دانلود
296
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
107
MB
نسخه مجاز IOS
13
به بالا
نسخه
4.42.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

اموزش باز کردن هک :

پس از اجرای اپلیکیشن یک صفحه کوچک Pop up باز میشود که باید روی X کلیک کرده تا اپلیکیشن اجرا و هک فعال شود .

Tempo ویرایشگر موسیقی ویدیو با جلوه ها ، همچنین بهترین برنامه سازنده ویدئو با آهنگ است. Tempo به عنوان یک سازنده موزیک ویدئو ، دارای بسیاری از تم های محبوب / زیرنویس های ویژه برای ویرایش و انواع مختلف موسیقی برای انتخاب است. با Tempo ، می توانید به راحتی موسیقی را به ویدئو اضافه کنید ، ویدئو را با موسیقی و عکس ویرایش کنید ، با آهنگ ویدیوهای غنایی بسازید. برنامه Tempo را برای ایجاد و ویرایش ویدیو با موسیقی و عکس برای اینستاگرام بارگیری کنید!

1. ویژگی های خاص
• صدها فیلتر با کیفیت بالا برای برآوردن نیازهای مختلف کاربران ؛
• جلوه های انتقال ویژه ، ویدیوی شما را منحصر به فرد می کند.
• چندین عکس پشتیبانی می شود و فیلترها را آزادانه به دلخواه تغییر می دهید.
• برچسب چهره شیک.
• حالت صفحه گسترده.
• عکس ها / فیلم های خلاقانه خود را در فیس بوک ، اینستاگرام به اشتراک بگذارید

2. سازنده ویدیو و جلوه های موسیقی
Tempo بهترین ابزارهای ویرایش را برای برش سریع / برش / برش / ادغام / معکوس / چرخش کلیپ های ویدئویی و اضافه کردن موسیقی به راحتی ، و یا تهیه ویدیو از عکس و آهنگ ارائه می دهد.
Tempo تعداد زیادی موسیقی رایگان ارائه می دهد تا ویدیوی شما سرگرم کننده و محبوب شود. علاوه بر این ، می توانید ویدئو را به صورت قسمتهایی برش دهید ، تصاویر را از گالری خود ادغام کنید. بهترین ویرایشگر موزیک ویدئو با جلوه ها: ویرایش ویدیو با موسیقی و عکس برای اینستاگرام!

3. برنامه ویرایش ویدئو
Tempo ابزارهای کوتاه ویرایش ویدئو را برای برآوردن نیازهای اضافی شما ارائه می دهد ، می توانید فیلم ها و کلیپ های خود را وارد کنید ، بنابراین ویدیو می تواند کاملاً با موسیقی پس زمینه مطابقت داشته باشد. و انواع متن و فونت برای انتخاب در این ویدیو ساز وجود دارد.

4. افزودن موسیقی به ویدئو
Tempo همچنین یک سازنده فیلم ویدئو با انواع موسیقی در پس زمینه است ، بنابراین همیشه می توانید آن را که مناسب نیاز شما هنگام ساخت یک فیلم ویدئویی است ، پیدا کنید. همچنین می توانید موسیقی را به فیلم اضافه کنید ، فیلم ها را با موسیقی ترکیب کنید ، فیلم ها را با موسیقی و عکس ویرایش کنید.

5. ذخیره ویدئو
Tempo صادرات 720P / 1080P HD را بدون افت کیفیت ارائه می دهد. این آسان ساز کلیپ ساز به شما کمک می کند تا در چند مرحله از عکس و آهنگ فیلم تهیه کنید ، عکس ها و کلیپ های ویدئویی خود را با موسیقی و انتقال به یک فیلم جالب تبدیل کنید!

6. ویدئو را به اشتراک بگذارید
به راحتی ویدئو را با موسیقی ویرایش کنید و آنها را در فیس بوک ، یوتیوب ، اینستاگرام به اشتراک بگذارید!

 

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1401/12/21 16:32

بی نظیره🤩

1400/10/5 06:51

عالی

1400/7/28 17:18

Kheili khafane

برنامه های مشابه