Tangle Tower | Tangle Tower

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
41
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
13
به بالا
نسخه
1.31
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

بازیکنان در بازی Tangle Tower باید یک عمارت عجیب و غریب و پیچیده را بگردند و توسط بازجویی از مظنونین به دنبال کشف حقیقت باشند. حل معماهای منحصر به فرد یک راه هیجان انگیز به شما می دهد تا بتوانید دنیای بازی را بهتر بشناسید و هدف خود را پیدا کنید.

همکاری از شما به قتل رسیده است و مظنون شخصی است که در سایه ها حرکت می کند. او روی بدن خود نقش و نگاری دارد و چاقویی به همراه خود حمل می کند. تنها یک نقاشی از وی به همراه دارید و باید با دنباله روی از سرنخ ها وی را پیدا کنید. از باغ های عجیب و غریب عبور کنید و سعی کنید که در صحنه های جنایی عملکرد خوبی داشته باشید.

صحنه های جنایی بازی با توجه به گرافیک بازی سرد و بی روح هستند و نشان از جذابیت آن دارند. رازهای بازی پرشمار هستند و باید دید که شما به عنوان یک بازیکن ماجراجو چطور می توانید به آنها دست یابید.

بازی Tangle Tower شخصیت های متنوعی دارد و صداهای بلند نشانه واضحی برای ماجراها خواهد بود. انیمیشن ها هم جذاب هستند و خوی هر شخصیت را در بازی نشان می دهد. در این اثر می توانید اتمسفر جذابی را توسط صداگزاری ها و موسیقی تجربه کنید و در محیط زیبایش قدم بزنید.

رنگ پردازی دیجیتالی بازی هم برای کشف محیط عالی هستند و می توانید عناصر را از همدیگر تشخیص دهید. حرکات شخصیت ها به صورت دوبعدی خواهد بود و تنها صحبت ها و شخصیت ها هستند که هنگام صحبت یا پیدا کردن یک سرنخ سه بعدی می شوند. معماهای بسیاری در بازی وجود دارد و حل آنها کلیدی برای رسیدن به ماجرای اصلی خواهد. شما در بازی باید انتخاب هم داشته باشید و به عنوان یک کاراگاه از شم بالای خود استفاده کنید.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/3/30 12:50

بازیاتون‌حرف نداره