TV Mirror+ for Chromecast | TV Mirror+ for Chromecast

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
11
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
30
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
2.4
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

TV Mirror+ for Chromecast ابزاری برای اشتراک‌گذاری صفحه نمایش آسان برای منعکس کردن صفحه نمایش آیفون یا آی پد و صدا در Chromecast با کیفیت Full HD است.

عکس‌ها، ویدیوها، بازی‌ها، وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها، ارائه‌ها، اسناد و صفحات گسترده را در Chromecast منعکس کنید.

* Chromecast های پشتیبانی شده: Chromecast، Chromecast Ultra و همه نسل های خانواده Chromecast

* تلویزیون‌ها و سایر دستگاه‌های پشتیبانی‌شده: Xiaomi MI Box، NVIDIA Shield TV و همه تلویزیون‌های دارای Google Cast یا Chromecast داخلی، به عنوان مثال. Sony، TCL، Vizio، Sharp، Philips، Hisense، Skyworth، Soniq

* iPhone/iPad و Chromecast شما باید به یک فای متصل باشند تا انعکاس صفحه فعال شود. لطفا از VPN، Proxy، VLANS و Subnets استفاده نکنید.

* زمانی که شرایط شبکه وای فای خوبی دارید، تأخیر بسیار عالی است (زیر 1 ثانیه).

* بدون اشتراک یا هزینه پنهان

* اگر یک برنامه شخص ثالث، به عنوان مثال Spotify، صدا را به درستی منعکس نمی کند، لطفاً در حالی که جلسه انعکاس فعال است، FORCE CLOSE را ببندید و Spotify را مجددا راه اندازی کنید. لطفاً صفحه پشتیبانی اپل را بررسی کنید تا نحوه بستن اجباری یک برنامه را بیاموزید: https://support.apple.com/en-us/HT201330

* مشکلات صفحه سیاه: برخی از برنامه های شخص ثالث از بازتاب صفحه جلوگیری می کنند. وقتی سعی می کنید آنها را منعکس کنید، فقط یک صفحه سیاه روی تلویزیون خود مشاهده می کنید، به عنوان مثال با Netflix و Disney+. این محدودیتی است که توسط نتفلیکس و دیگران انتخاب شده است، بنابراین ما در حال حاضر نمی توانیم آن را برطرف کنیم.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/10/25 09:45

خیلی خوبه