Sol: Sun Clock | Sol: Sun Clock

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
4
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
16
MB
نسخه مجاز IOS
15
به بالا
نسخه
5.1.2
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

غروب امروز چه ساعتی است؟ یا طلوع آفتاب فردا؟

 با Sol، می‌توانید زمان‌ها را بررسی کنید و یادآور رویدادهای خورشیدی، در خانه یا هنگام سفر دریافت کنید!

برای همه افرادی که به دنبال برنامه ریزی فعالیت های مبتنی بر نور خورشید هستند عالی است.  

Sol: Sun Clock  از ابزارهای نور خورشید با طراحی الهام گرفته از سادگی ساعت آفتابی است. از آن برای برنامه ریزی روز خود، هدایت چرخه های طبیعی خواب، دریافت بهترین نور برای عکاسی در فضای باز، اطمینان از ایمن بودن حیوانات یا بچه ها قبل از تاریکی، یا ترسیم بهترین زمان برای دویدن یا ماهیگیری استفاده کنید.

* هماهنگ باشید: سول به شما می گوید که ساعت طلایی چه زمانی است، چه مقدار نور خورشید در روز باقی مانده است یا چه زمانی طلوع بعدی خورشید رخ می دهد.

* به آینده نگاه کنید، به سراسر جهان سفر کنید: Sol به شما امکان می دهد اطلاعات نور خورشید را برای هر تاریخی، در هر نقطه از زمین پیدا کنید.

* نیمه شب و ظهر خورشیدی و هر سه دوره گرگ و میش (سپیده دم و غروب) را پیدا کنید: گرگ و میش نجومی، گرگ و میش دریایی، و گرگ و میش مدنی. به انقلاب و اعتدال بعدی توجه کنید.

* یادآوری ها و هشدارها: از Sol به عنوان یک ساعت زنگ دار طبیعی استفاده کنید که می توانید آن را روی هر رویدادی (مانند غروب خورشید، ساعت طلایی یا ظهر خورشیدی) تنظیم کنید، و با تغییر روزها با فصول، زنگ هشدار یا زمان یادآوری به تدریج تنظیم می شود.

* مکان یابی خودکار: Sol نه تنها میزان نور روز و زمان طلوع و غروب خورشید را محاسبه می کند، بلکه این کار را برای هر مکان در جهان (هم در نیمکره شمالی و هم در نیمکره جنوبی) با استفاده از GPS دستگاه شما انجام می دهد... نیازی به اتصال به شبکه نیست.

* مکان های دیگر: به صورت اختیاری، از نقشه داخلی برای انتخاب هر مکانی در جهان با حرکت دادن پین استفاده کنید، یا با استفاده از نام هر شهر جستجو کنید.

* آلارم های آگاه از موقعیت مکانی اختیاری. سول می داند که چه زمانی با مکان خود تغییر می کنید. و در حین سفر، هر آلارمی را که تنظیم کرده اید نسبت به زمان طلوع و غروب خورشید تنظیم می کند. ایجاد آلارم برای مکان های مختلف در سراسر جهان.

* اطلاعات دقیق سالنامه: اطلاعات مفید در مورد طول روز، ارتفاع و ارتفاع خورشید و یک واژه نامه دوستانه که همه اصطلاحات را توضیح می دهد.

توجه: استفاده مداوم از GPS در حال اجرا در پس زمینه می تواند به طور چشمگیری عمر باتری را کاهش دهد. با این حال، GPS فقط در صورتی در پس‌زمینه اجرا می‌شود که آلارم‌های آگاه از مکان را تنظیم کرده باشید.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/10/27 22:57

عالیه😍

1400/11/7 13:26

👌🏻👌🏻