SimpleRockets 2 | SimpleRockets 2

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
5
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
144
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
0.9.918
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

SimpleRockets 2 به 2 گیگابایت رم نیاز دارد.
 
با آیفون SE ، 6S ، 6S Plus ، 7 ، 7 پلاس ، 8 ، 8 پلاس ، X ، XS ، XR کار می کند. iPad Mini 4، 5؛ iPad Air 2، 3؛ iPad Pro؛ نسل هفتم iPod Touch (2019)
 
SimpleRockets 2 پشتیبانی نمی کند: iPhone 5S، 6، 6 Plus؛ iPad Air، Mini 2، 3؛ iPod Touch 6th gen و پایین
 
SimpleRockets 2 یک سیم کارت فضایی کاملاً سه بعدی است که به شما امکان می دهد موشک ، هواپیما ، مریخ نورد یا هر چیز دیگری را که تصور می کنید بسازید و سیارات سه بعدی کاملاً دقیق را کشف کنید. به راحتی صنایع دستی و بازی های ذخیره شده را با جامعه به اشتراک بگذارید. 17 چالش مختلف برای قرار دادن خلاقیت های شما در آزمون وجود دارد.
 
با چسباندن قطعات به یکدیگر ، صنایع دستی بسازید. از بین موتورهای از پیش ساخته مانند Mage را انتخاب کنید که یک موتور قدرتمند نفت سفید است. یا Ion Engine بسیار ضعیف اما بسیار کارآمد را انتخاب کنید. یا می توانید در پیچیدگی های علوم موشکی عمیق تر حفر کنید و موتورهای موشکی خود را طراحی کنید. از بین هشت نوع موتور موجود ، هفت نازل و شش نوع سوخت را انتخاب کنید. از آنجا می توانید اندازه موتور ، طول نازل ، شعاع گلو و موارد دیگر را تغییر دهید.
 
از تقاطع ها برای تقسیم کاردستی خود به چندین مرحله استفاده کنید و از تابلوهای مدولار را برای محافظت از محموله های گرانبها خود بهم متصل کنید. چندین کاردستی را وارد مدار کنید. برای ساخت ایستگاه های فضایی ، پایه های ماه ، ایستگاه های سوخت گیری و غیره می توانید با صنایع دستی موجود خود متصل شوید.
 
تغییر اندازه و تغییر شکل مخازن سوخت ، بال ، خلیج های بار ، برش و مخروط بینی با ابزارهایی با کاربرد آسان که به شما کمک می کند دقیقاً آنچه را می خواهید ایجاد کنید. اندازه پنل های خورشیدی ، چرخ ها ، پیستون ها ، شوک ها و غیره را متناسب با نیاز خود تغییر دهید. رنگهای سفارشی خود را رنگ آمیزی کرده و بازتاب پذیری ، نشر پذیری و سبک های آنها را تغییر دهید.
 
مدارها واقعاً شبیه سازی شده و از زمان پیچ و تاب پشتیبانی می کنند ، بنابراین لازم نیست چندین ماه صبر کنید تا به سیاره دیگری برسید. نمای نقشه ، دیدن مدارهای شما را آسان می کند و برای سوختن آینده برنامه ریزی می کند ، که می توانید برای تنظیم برخوردهای آینده با سایر سیارات یا ماهواره ها استفاده کنید.
 
مدل پرواز به صورت پویا با تغییر و تحول ، ویژگی های کشیدن و بلند کردن مهارت خود را به روز می کند. جلوی ورود مجدد وقتی در فضای فریاد با سرعت هایپرسونی فریاد می زنید وارد می شوید. مراقب باشید ، زیرا گرمای بیش از حد می تواند باعث جداسازی سریع برنامه ریزی نشده فوق شود.
 
از میان مجموعه عظیمی از صنایع دستی و جعبه های ماسه ای بارگذاری شده توسط کاربر در وب سایت ما بارگیری کنید. صنایع دستی و ماسهبازی های خود را بارگذاری کرده و آنها را با جامعه به اشتراک بگذارید. از یک سازنده سطح سفید به یک سازنده سطح طلا و فراتر از آن ، از میان رده ها برخیزید.
 
امکانات
 
طراح موشک کاملاً سه بعدی که امکان ساختن هر چیزی را از راکتهای اساسی گرفته تا راکت های چند مرحله ای بسیار پیچیده ، هواپیما ، مریخ نورد ، ماهواره ، سازه های روباتیک و غیره را می دهد.
طراحی موتورهای موشکی سفارشی و موتورهای جت
فیزیک موشک واقع گرایانه و مکانیک مداری.
بیش از 30 قسمت از جمله منافذ ، پنل های خورشیدی قابل جمع شدن ، چرخ های مریخ نورد ، موتورها و غیره
قطعات بسیار رویه ای که امکان تغییر اندازه و تغییر شکل آن در ترکیبات بی پایان از قبیل مخزن سوخت قابل اندازه گیری و خلیج بار را دارند.
نمای نقشه برای حرکت به منظومه شمسی که مدارها و برخوردهای پیش بینی شده را نشان می دهد.
سیارات چرخشی کاملاً سه بعدی که از آب و بیومهای متعدد پشتیبانی می کنند ، مانند کویر ، چمنزارها ، تندرا و غیره.
ماسهبازی مداوم که پرتاب های قبلی شما را حفظ می کند.
بازیکنان می توانند راکت ها و ماسهبازی های خود را بارگذاری کرده و آنها را با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارند.
انجمن آنلاین که در آن بازیکنان می توانند در مورد محتوای سایر بازیکنان اظهارنظر و اظهار نظر کنند.
چندین چالش ساخت و پرواز.
قطعات از بافت ها ، بازتاب ها و رنگ آمیزی های سفارشی پشتیبانی می کنند.
مدل پرواز بصورت پویا ویژگی های کشیدن و بلند کردن کارگاه خود را با تغییر در آن به روز می کند.
جلوه های ورود مجدد از جمله جلوه های بصری و آسیب بخشی از گرما.
مکان های پرتاب سفارشی اجازه می دهد تا از چندین مکان در منظومه شمسی پرتاب شوند.
پشتیبانی از صرفه جویی در زیر مجموعه های سفارشی.
صنایع دستی می توانند در مدار جمع شوند و سوخت را انتقال دهند.
آموزش های داخلی به شما نحوه ساختن یک کاردستی و چگونگی دستیابی به مدار را نشان می دهد.
Time-Warp اجازه می دهد تا در هنگام مدارگرد سریع حرکت کند.

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز