Super Starship | Super Starship

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
0
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
267
MB
نسخه مجاز IOS
13.5
به بالا
نسخه
2.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

یک جهان پایدار عظیم را کاوش کنید.
900000 ستاره که هر ستاره منظومه شمسی خودش را دارد.
بیش از 4 میلیون سیاره برای کشف!
جهان کامل سه بعدی سفینه فضایی خود را به هر نقطه از کهکشان پرواز دهید.
 از طریق جو سیاره به پایین پرواز کنید و زمین دقیق را ببینید.
سیارات می توانند اقیانوس هایی با انعکاس آب و آب متحرک داشته باشند.
منظومه های خورشیدی بسیار بزرگ هستند - به دلیل اندازه، مقیاس زمانی (تا 100 برابر) وجود دارد که به طور خودکار اعمال می شود، بنابراین می توانید خیلی سریع از سیاره ای به سیاره دیگر پرواز کنید و اگر می خواهید به صورت واقعی پرواز کنید، می توانید مقیاس زمانی را خاموش کنید. -زمان (هر چند ممکن است ساعت ها طول بکشد تا به یک سیاره برسید).
با پرواز در میان پرتوها، فانوس های دریایی روی سطح سیاره را جمع آوری کنید. Beacon ها ماموریت ها، امتیازات، اعتبارات، مواد معدنی و احتمالا سوخت را ارائه می دهند. برای امتیاز/اعتبار اضافی، تمام چراغ های دریایی یک سیاره را جمع آوری کنید.
پایگاه های ستاره ای که شما مالک آنها هستید سود می کنند. با پایگاه های ستاره خود لنگر بزنید و سود را جمع آوری کنید تا ثروت خود را افزایش دهید.

بدون دزدان دریایی! این یک ماموریت صلح برای نقشه برداری از کهکشان برای سیارات قابل سکونت است. به سمت هر ستاره ای که در دید خود می بینید پرواز کنید و منظومه شمسی آن را کشف کنید.

کیهان پایدار همه ستارگان و سیارات کشف شده در سرور کهکشانی فهرست شده و به خاطر سپرده می شوند. روزها، هفته ها، ماه ها برگردید تا ببینید جهان چگونه تغییر کرده است. کاپیتان های دیگر ستاره های کشف شده شما را خواهند دید و شما نیز ستاره های آنها را خواهید دید.

ماموریت شما به عنوان کاپیتان کشتی فضایی کاوش و نقشه برداری از کهکشان برای IGDB (پایگاه داده بین کهکشانی) است. از اسکنرهای برد کوتاه و برد بلند خود برای انجام ماموریت خود استفاده کنید یا فقط روی صندلی شلوار خود پرواز کنید.

رتبه بندی شما بر اساس تعداد ستاره و سیاره ای است که کشف کرده اید. سیارات قابل سکونت امتیاز بیشتری دارند. سیارات با حیات هوشمند یا پیشرفته ارزش امتیاز بیشتری دارند.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/10/22 12:10

بازی خوبیه