SimplePlanes | SimplePlanes

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
4
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
142
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.12.128
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

هواپیماها را با چسباندن قطعات به هم، طراحی بخش های بال و اتصال موتورها بسازید. در هر زمان، می توانید خود را به کابین خلبان ببندید و ببینید که چگونه با فیزیک واقع گرایانه پرواز می کند. اگر حوصله ساختن ندارید، بیش از 250000 هواپیما برای دانلود رایگان در دسترس هستند.

هواپیما بسازید
شما ابزارهایی را دارید که برای زنده کردن هر هواپیمای نیاز دارید. قطعات را به هم بچسبانید تا بدنه هواپیمای خود را بسازید. موتورها را برای افزایش نیروی رانش قرار دهید. بال ها را طراحی و وصل کنید و سپس خود را به کابین خلبان ببندید و ببینید که چگونه پرواز می کند.

دانلود هواپیما
بیش از 250000 هواپیما برای دانلود رایگان از SimplePlanes.com در دسترس هستند. هر چیزی از بمب افکن های قدیمی جنگ جهانی دوم گرفته تا جنگنده های نسل بعدی و فضاپیماهای علمی تخیلی را پیدا کنید. می توانید هواپیماهای خود را آپلود کنید و از یک سازنده برنزی به یک سازنده سطح طلایی در رتبه های بالاتر بروید.

مدل پرواز دینامیک
شبیه سازی پرواز در بهترین حالت هر تغییر کوچکی که در طراح ایجاد می‌کنید بر نحوه پرواز هواپیما تأثیر می‌گذارد. توزیع وزن، رانش، بلند کردن و درگ همگی به طور مداوم در حین پرواز محاسبه می شوند. قطعات می توانند در حین پرواز به دلیل استرس بیش از حد یا برخورد با چیزی به شکلی دیدنی شکسته شوند. با این حال، سرگرمی در اینجا متوقف نمی شود. اگر مهارت‌های لازم را دارید، می‌توانید حتی با یک بال گمشده به پرواز ادامه دهید.

حالت SANDBOX
از تمام قطعات موجود برای ساخت هواپیما بدون محدودیت استفاده کنید. آسمان حد است. به معنای واقعی کلمه.

چالش ها
به کابین یکی از هواپیماهای سفارشی خود بروید و ببینید که در چالش ها چگونه عمل می کند. روی ناوهای هواپیمابر فرود بیایید، موشک‌های زمین به هوا را جاخالی دهید، در دوره‌ها مسابقه دهید و خیلی چیزهای دیگر.

آموزشی
آموزش‌ها به بازیکنان کمک می‌کند تا اصول اولیه طراحی هواپیمای واقعی و ملاحظاتی را که باید در هنگام ساخت هواپیما رعایت کنند، بیاموزند.

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز