ریشتر | Rishter

ما در کنار شما هستیم
3 نظر
5.0
تعداد دانلود
46
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
9
MB
نسخه مجاز IOS
1
به بالا
نسخه
1.0.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

ریشتر نرم افزار گوشی تلفن همراه بر روی دو پلتفرم آی او اس و اندروید است که با هدف کمک به مردم کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران طراحی شده است.

به واسطه این نرم افزار میتوان با اعلان و هشدار زمین لرزه های با ریشتر پایین آمادگی هموطنان و سطح هوشیاری آنان را بالا برد و در صورت وقوع زلزله با ریشتر بالا، شرایط بحرانی را مدیریت نمود و مردم را به محل های امن هدایت کرد و آشفتگی شرایط را کاهش داد و همچنین پس از وقوع دیگر بلایای طبیعی می توان محل استقرار نیروهای امدادرسانی و محل پخش آب آشامیدنی، غذا، دارو و غیره را اطلاع رسانی نمود.

یکی دیگر از مسائلی که بعد از بلایای طبیعی با آن مواجه هستیم این است که عموما مردم در خارج از خانه ها قرار دارند و دسترسی به تلویزیون و رادیو ندارند و این نرم افزار به ما این امکان را میدهد تا بتوانیم کلیه اخبار را به آنها اعلام نماییم و از نشر اخبار کذب جلوگیری کنیم.

از دیگر مزایای این نرم افزار در صورت عدم دسترسی به اینترنت، امکان مسیریابی به اماکن امن به صورت آفلاین میباشد. امکان ارسال اتوماتیک موقعیت مکانی در لحظات اولیه حادثه و بسیاری از ویژگی های کاربردی دیگر، نه تنها برای مواجهه با زلزله بلکه برای مدیریت سایر شرایط بحرانی در این نرم افزار موجود میباشد.
منبع: مرکز لرزه‌نگاری کشوری، موسسه ژئوفيزیک دانشگاه تهران

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1399/8/28 22:30

🙏🏻

1401/1/27 12:19

خفن

1401/10/14 13:52

بسیار عالی🙏🏻

پشتیبانی

تلفن : 02166553636

ایمیل : it@fsepay.com

وب سایت : www.fsepay.com