RNI Films + | RNI Films +

شبیه سازی واقعی فیلم نسخه پریمیوم
1 نظر
5.0
تعداد دانلود
39
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
2.0.24
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

با نسخه پریمیوم و انلاک شده RNI Film  بدون نیاز به پرداخت اشتراک۱۲ دلاری به تمامی قابلیت های پولی برنامه به صورت رایگان دسترسی داشته باشید و به بهترین شکل تصاویری فوق العاده خاص و حرفه ای خلق کنید.
 
فیلترهای فیلم
فیلترهای RNI Films از سهام واقعی فیلم به وجود می آیند و به دسته هایی تقسیم می شوند که شامل منفی ، اسلاید ، فوری ، سیاه و سفید و پرنعمت هستند.
 
ابزارهای تنظیم
از ابزارهای تنظیم تصویر RNI استفاده کنید تا مطمئن شوید تصاویر کاملاً مطابق با دید خلاقانه شما هستند. شما می توانید برش داده و بچرخانید ، روشنایی ، کنتراست و رنگ را تغییر دهید ، سایه ها و هایلایت ها را افزایش دهید ، دانه های فیلم و عکس واقعی را اضافه کنید و موارد دیگر.

پشتیبانی RAW
RNI Films از RAW پشتیبانی می کند. برخی از مصنوعات جزئی تصویر ممکن است هنگام ویرایش RAW در نمای برنامه که از حالت پیش نویس استفاده می کند ، دیده شوند. اما این مصنوعات برای صادرات وجود نخواهد داشت. و به طور کلی کیفیت خروجی این برنامه کوچک با نرم افزار دسک تاپ حرفه ای قابل مقایسه است.

اشتراک گذاری
عکسهای خود را مستقیماً از طریق برنامه در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. شبکه های پشتیبانی شده شامل اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر هستند.

گردش کار درون برنامه ای
برنامه RNI Films استفاده از آن ساده ، شهودی و ساده است. این با بازده بالا در ذهن طراحی شده است ، از باز کردن عکس تا به اشتراک گذاری نتیجه.
بدون سر و صدا ، بدون ضربه اضافی برای "پنهان کردن / پنهان کردن آن صفحه" ، هیچ مرحله تأیید غیر ضروری - همه چیز برای راحتی شما ساده و ساده است.

 

 

 

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/1/25 22:49

خیلی خوبهههه