پینکت | Pinket

هایپرمارکت آنلاین | Online Hypermarket
2 نظر
3.0
تعداد دانلود
81
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
25
MB
نسخه مجاز IOS
0
به بالا
نسخه
0.1.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

سوالات متداول

  • آیا امکان سفارش تلفنی می‌باشد؟ خیر، این امکان وجود ندارد.

  •  برای کدام محصولات نمی‎‌‌توان از کد تخفیف استفاده کرد؟ کد ها محدودیتی در سفارش کالا ندارد و میتوانید از همه کالاها سفارش دهید.

  • حداکثر چه مقدار می‌توان سفارش داد؟ حداکثر تعداد کالایی که می‌توانید به سبد اضافه کنید بستگی به تعداد موجودی کالا در فروشگاه مد نظر شما است و کالا به کالا عدد موجودی متفاوت می‌باشد.

  • آیا می‌توان کالایی را مرجوع کرد؟ چگونه؟ برای درخواست مرجوعی با شماره تماس 021- 28424452 برای بررسی تماس بگیرید سپس درخواست توسط کارشناسان جهت مشاهده و بررسی شرایط اولیه مرجوعی انجام می‌گیرد، در مرحله بعد،  تماس با مشتری و هماهنگی جهت برگشت انجام می‌گیرد.

  • پرداخت ناموفق بوده و پول از حسابم کم شده چیکار کنم؟ گاهی ممکن است شبکه بانکی هنگام پرداخت قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. در این حالت معمولا پول شما در حساب‌های میانی بانک است و خود بانک‌ها مغایرت‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما تا 72 ساعت برگشت خواهند داد.

  • چه زمانی از روز می‌توانم خرید کنم؟ شما در 24 ساعت از روز می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و در بازه زمانی که خودتان تعیین کرده اید سفارش خود را دریافت کنید.

خرید آنلاین از فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار تهران و کرج در کمتر از 2 ساعت.

در حال حاضر برای خرید از شعب مختلف فروشگاه‌های هایپرفامیلی، افق کوروش، هایپرمی و شهروند در تهران و کرج و همچنین میادین میوه و تره‌بار در شهر تهران و بازارهای روز در شهر کرج می‌توانید از پینکت استفاده کنید.

این سامانه با سرعت زیاد در حال توسعه به سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای و همچنین مناطق و شهرهای جدید است. نسخه‌های اندروید و ios اپلیکیشن پینکت برای گوشی‌های هوشمند و همچنین وب‌سایت پینکت برای کسانی که می‌خواهند از طریق وب خرید کنند، در دسترس است.خریدها در پینکت به وسیله‌ی دستیاران خرید حرفه‌ای انجام می‌شود. این افراد آموزش‌های لازم را برای جمع‌آوری لیست خرید مشتریان دیده‌اند تا لیست خرید هر مشتری را به‌طور اختصاصی، درست با همان کیفیت و دقتی که مشتری برای خود انتخاب می‌کند، جمع‌آوری کنند.مشتریان می‌توانند بر روی کالاهای سفارش‌داده‌ی خود نظر درج کنند تا دستیار خرید طبق آن خرید کند. علاوه بر این، دستیاران خرید در صورت موجود نبودن هر کالا، این موضوع را به مشتری اعلام کرده و با هماهنگی او جایگزین می‌کنند.

مزایای استفاده از پینکت:

خرید گوشت، میوه و سبزی تازه و دستچین‌شده

خرید اقلام مصرفی روزانه به صورت یک‌جا

خرید با قیمت‌های پایین و تخفیف‌خورده

تنوع محصولات نسبت به سوپرمارکت‌ها (بیش از 29500 کالا)

تنوع فروشگاه‌های زنجیره‌ای (هایپرمی، شهروند و...)

امکان جایگزینی سریع محصولات در صورت موجود نبودن

تحویل سفارش‌ها در کمتر از 2 ساعت

برخورداری از پشتیبانی حرفه‌ای در تمام مراحل خرید

مدیریت خریدهای روزمره

اگر ساکن تهران یا کرج هستید، برای خرید کافی است اپلیکیشن را نصب کنید، شماره‌ی همراه خود را وارد کرده و آدرس‌تان را ثبت کنید. لیست فروشگاه‌ها و میادین میوه و تره‌بار نزدیک‌تان به همراه محصولات آن‌ها نمایش داده می‌شود. سبد خرید خود را پر کنید و بازه‌ی زمانی دلخواه برای تحویل سفارش را انتخاب نمایید. به همین سادگی!

نظر و امتیاز

3.0

از 2 امتیاز

1400/1/10 23:12

خیلی خوب👍🏻

پشتیبانی

تلفن : 02162854000

وب سایت : https://pinket.com/