کوکان | kookan

بزرگترین پلتفرم رایگانِ (کسب و کار.. خرید و فروش.. و استخدام) در سراسر ایران | The largest free platform (business.. buying and selling.. and employment) all over Iran
0 نظر
0.0
تعداد دانلود
7
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
14
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
5.0.1
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

(کوکان) بستری برای انتشار رایگان انواع آگهی کسب و کار و نیازمندی خرید و فروش کالاهای نو و دست‌دوم و آگهی های استخدام است..

در کوکان امکانات مختلفی فراهم شده است تا کسب و کارهایی که در گذشته تنها به صورت فیزیکی فعالیت می‌کردند بتوانند دیده شوند و خدمات خود را به صورت مجازی نیز به مشتریان عرضه کنند.. مشاغل گوناگون با ثبت نام در کوکان می‌توانند بسته به نوع فعالیت‌ خود از این امکانات تخصصی بهره‌مند شوند..

چه کار شما بصورت سیار باشد چه فروشگاه فیزیکی داشته باشید و چه در فضای مجازی فعال باشید می‌توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید و یا کالاهای نو یا دست دوم خود را در کوکان قرار دهید و آن‌ها را بدون کمیسیون به میلیون‌ها مشتری موجود در کوکان نشان دهید یا بفروشید..

با کوکان، در هر کجای ایران که باشید می‌توانید به تمامی کسب و کارهای محل زندگی خود و دیگر نقاط کشور به راحتی دسترسی داشته باشید.. خودرو، خانه، وسایل الکترونیک و وسایل منزل یا وسایل شخصی‌تان را با قیمت مناسب و بدون واسطه بفروشید و یا در کوتاه‌ترین زمان، کالا یا خدمات دلخواهتان را در شهر خود یا شهرهای اطرافتان پیدا کنید.. استخدام کنید و یا استخدام شوید..


اگر فروشنده هستید:

از محصولی که قصد فروش آن را دارید، عکس بگیرید.. سپس برای محصول (کالا یا خدمات) خود توضیحات بنویسید و قیمت آن را مشخص کنید.. در آخر، آگهی خود را در دسته‌بندی مرتبط روی کوکان قرار دهید..

کوکان خدمات متنوعی دارد.. مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان، خریدار مناسب پیدا خواهد شد..


اگر خریدار هستید:

در ابتدا، به دسته‌بندی مرتبط با نیاز خود بروید.. از بین آگهی‌ها با توجه به عکس و توضیحات، کالا یا خدمات مناسب را پیدا کنید..

همچنین، برای یافتن سریع‌تر و دقیق‌تر کالای مورد نظر می‌توانید از فیلترهای موجود استفاده کنید.. پس از پیدا کردن مورد دلخواه، از طریق تلفن یا چتِ کوکان با فروشنده تماس بگیرید..


اگر صاحب کسب‌وکار هستید:

از طریق مدیریت فروشگاه، می‌توانید شعبه آنلاین پنل خود را بسازید و کالاهای خود را در معرض دید کاربران قرار دهید و بفروشید..

همچنین کوکان با ارائه‌ی گزارش‌هایی، آماری از میزان بازدید آگهی‌ها در اختیارتان می‌گذارد که کمک می‌کند تا دید دقیق تری نسبت به روند فروش خود به دست آورید..


برخی از مزایای استفاده از کوکان:

درج رایگان آگهی در همۀ دسته ها..
انتخاب چند شهر، چند استان، یا همۀ استانها بصورت همزمان..
بیش از ۲۰۰ دسته‌بندی متفاوت برای کسب و کار، کالا و خدمات و استخدام..
ارتقای آگهی برای بیشتر دیده‌شدن و فروش سریع‌تر محصول (جدید، فوری، پین، پربازدید، ویژه و اختصاصی)
چت درون‌برنامه‌ای بین خریدار و فروشنده..
پنل فروشگاه..
پنل اطلاعات و مدیریت آگهی..
راحتی و سادگی استفاده..
پشتیبانی در طول ایام هفته..

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی

تلفن : 02191691469

ایمیل : support@kookan.ir

وب سایت : https://kookan.ir/