Never Alone: Ki Edition | Never Alone: Ki Edition

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
146
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1.03
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

Never Alone (Kisima Ingitchuna) یک برنامه ساز معما در جو است که با همکاری Iñupiat ، یک بومی آلاسکا ساخته شده است و از یک داستان سنتی گرفته شده و در بین نسل ها به اشتراک گذاشته شده است.
سفر حماسی نونا و فاکس را هنگام جستجوی منبع کولاک ابدی که بقای همه چیزهایی را که می دانند تهدید می کند ، تجربه کنید. وقتی در تاندرا یخ زده حرکت می کنید ، هر دو شخصیت را راهنمایی کنید ، از یخ های خائنانه پرش کنید ، در غارهای زیر آب شنا کنید و با دشمنان عجیب و آشنا روبرو شوید.
 
امکانات
Reimagined for mobile - Never Alone: ​​Ki Edition شامل هر سطح و هیجان از بازی اصلی است که میلیون ها بازیکن کامپیوتر و کنسول در سراسر جهان از آن لذت می برند.
ما این بازی را برای دستگاه های تلفن همراه به روز کرده ایم ، با اضافه کردن کنترل های لمسی ، منوها و نکات کاملاً جدید همراه با گرافیک و هوش مصنوعی بهینه شده که زیبایی محیط های قطبی و قطبی Never Alone را برای تلفن ها و رایانه های لوحی به ارمغان می آورد. به عنوان نونا و فاکس بازی کنید.
- در هر زمان که به مهارت های منحصر به فرد هر شخصیت اعتماد می کنید تا موفق شوید در تلاش خود ، بین هر دو همراه جابجا شوید.
نونا می تواند از نردبان ها و طناب ها بالا برود ، موانع سنگین را جابجا کند و بولا را به سمت اهداف پرتاب کند تا معماها حل شود. روباه می تواند از طریق مناطق کوچکی که نونا به آن دسترسی ندارد ، دیوارها را جمع کند و به بلندی ها بپرد. جهان خشن قطب شمال را کاوش کنید.
- در زیر عبور از بالای سازه های ناپایدار یک دهکده ساحلی متروکه قرار بگیرید. در بالای کوههای آرام و آرام یک جنگل یخ زده مرموز کاوش کنید.
فقط با کمک Helping Spirits ، نونا و فاکس شانس زنده ماندن در سرزمینی را دارند که زنده ماندن آن غیرممکن به نظر می رسد. بینش های جذاب ویدئویی را باز کنید.
- بزرگان ، داستان نویسان و سایر اعضای جامعه بومی آلاسکا داستان ها و حکمت هایی را درباره فرهنگ ، ارزش ها و دنیای شگفت انگیز قطب شمال که بازیکنان در بیش از 30 دقیقه مصاحبه با آن روبرو شده اند ، به اشتراک می گذارند.
 
دارای کنترل های قابل تنظیم
- حساسیت را تنظیم کنید یا یک طرح جایگزین برای کنترل های روی صفحه بازی انتخاب کنید. برای کسانی که کنترل کننده فیزیکی را ترجیح می دهند ، این بازی از دستگاه های MFi نیز پشتیبانی می کند.
پشتیبانی از 17 زبان - چینی (ساده شده) ، دانمارکی ، هلندی ، انگلیسی ، فنلاندی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کره ای ، نروژی ، لهستانی ، پرتغالی (برزیل) ، روسی ، اسپانیایی (اروپای / آمریکای لاتین) و سوئدی.

 

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1401/9/7 16:41

راضی بودم