Never Alone: Ki Edition | Never Alone: Ki Edition

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
192
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1.03
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

Never Alone (Kisima Ingitchuna) یک برنامه ساز معما در جو است که با همکاری Iñupiat ، یک بومی آلاسکا ساخته شده است و از یک داستان سنتی گرفته شده و در بین نسل ها به اشتراک گذاشته شده است.
سفر حماسی نونا و فاکس را هنگام جستجوی منبع کولاک ابدی که بقای همه چیزهایی را که می دانند تهدید می کند ، تجربه کنید. وقتی در تاندرا یخ زده حرکت می کنید ، هر دو شخصیت را راهنمایی کنید ، از یخ های خائنانه پرش کنید ، در غارهای زیر آب شنا کنید و با دشمنان عجیب و آشنا روبرو شوید.
 
امکانات
Reimagined for mobile - Never Alone: ​​Ki Edition شامل هر سطح و هیجان از بازی اصلی است که میلیون ها بازیکن کامپیوتر و کنسول در سراسر جهان از آن لذت می برند.
ما این بازی را برای دستگاه های تلفن همراه به روز کرده ایم ، با اضافه کردن کنترل های لمسی ، منوها و نکات کاملاً جدید همراه با گرافیک و هوش مصنوعی بهینه شده که زیبایی محیط های قطبی و قطبی Never Alone را برای تلفن ها و رایانه های لوحی به ارمغان می آورد. به عنوان نونا و فاکس بازی کنید.
- در هر زمان که به مهارت های منحصر به فرد هر شخصیت اعتماد می کنید تا موفق شوید در تلاش خود ، بین هر دو همراه جابجا شوید.
نونا می تواند از نردبان ها و طناب ها بالا برود ، موانع سنگین را جابجا کند و بولا را به سمت اهداف پرتاب کند تا معماها حل شود. روباه می تواند از طریق مناطق کوچکی که نونا به آن دسترسی ندارد ، دیوارها را جمع کند و به بلندی ها بپرد. جهان خشن قطب شمال را کاوش کنید.
- در زیر عبور از بالای سازه های ناپایدار یک دهکده ساحلی متروکه قرار بگیرید. در بالای کوههای آرام و آرام یک جنگل یخ زده مرموز کاوش کنید.
فقط با کمک Helping Spirits ، نونا و فاکس شانس زنده ماندن در سرزمینی را دارند که زنده ماندن آن غیرممکن به نظر می رسد. بینش های جذاب ویدئویی را باز کنید.
- بزرگان ، داستان نویسان و سایر اعضای جامعه بومی آلاسکا داستان ها و حکمت هایی را درباره فرهنگ ، ارزش ها و دنیای شگفت انگیز قطب شمال که بازیکنان در بیش از 30 دقیقه مصاحبه با آن روبرو شده اند ، به اشتراک می گذارند.
 
دارای کنترل های قابل تنظیم
- حساسیت را تنظیم کنید یا یک طرح جایگزین برای کنترل های روی صفحه بازی انتخاب کنید. برای کسانی که کنترل کننده فیزیکی را ترجیح می دهند ، این بازی از دستگاه های MFi نیز پشتیبانی می کند.
پشتیبانی از 17 زبان - چینی (ساده شده) ، دانمارکی ، هلندی ، انگلیسی ، فنلاندی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کره ای ، نروژی ، لهستانی ، پرتغالی (برزیل) ، روسی ، اسپانیایی (اروپای / آمریکای لاتین) و سوئدی.

 

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1401/9/7 16:41

راضی بودم