نشان - نقشه و مسیریاب سخن‌گوی فارسی | Neshan, Map and Navigation with live traffic

مسیریاب نشان با در نظر گرفتن ترافیک آنلاین، سریع‌ترین و کم‌ترافیک ترین مسیر را به شما پیشنهاد می‌کند. | Considering the live traffic, Neshan shows you the fastest route to destination.
46 نظر
3.1
تعداد دانلود
+34K
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
42
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
5.3.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

برنامه نشان برای ایفون یکی از برترین نقشه‌های آنلاین و مسیریاب‌های ایرانی است، این برنامه امکانات مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

امروزه که خودروهای شخصی بسیار پراهمیت شده‌اند در بسیاری از مواقع برای ما هم اتفاق می‌افتد که برای رفتن به یک مرکز خرید، منزل دوستان و یا محل کار راه را گم کرده باشیم یا در انتخاب مسیر دقت نکنیم، در این مواقع اپلیکیشن نشان می‌تواند پاسخگوی تمام نیاز ما باشد.

این برنامه مسیریاب با اطلاعات ماهواره‌ای دقیق می‌تواند نزدیک‌ترین مسیر برای رسیدن به مقصد را به ما نمایش دهد.

امکانات نشان

نمایش نزدیک ترین و سریع ترین مسیر

یکی از امکاناتی که این برنامه به ما میدهد نمایش نزدیک‌ترین و سریع ترین مسیر برای رسیدن به مقصد است، گاهی اوقات که در مسیر اصلی رسیدن به مقصد ترافیک نبوده و تصادفی رخ نداده باشد، مطمعنا سریع ترین مسیر همان نزدیک ترین مسیر است، اما بسیاری از مواقع به دلیل ترافیک در مسیرهای اصلی اگر مسیرهای فرعی و حتی بلندتر را انتخاب کنیم زودتر به مقصد خواهیم رسید، دلیل این موضوع مشخص است، ترافیک در مسیر اصلی

نشان می‌تواند با نمایش اطلاعات لحظه‌ای از مسیرهای مختلف زودترین حالت رسیدن به مقصد را به شما پیشنهاد دهد تا از همان مسیر حرکت کنید.

نمایش پلاک های ساختمان در تهران

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که با نصب نشان برای ایفون خواهید داشت مشاهده پلاک ساختمان‌ها روی نقشه است، این موضوع کمک می‌کند تا به سرعت مقصد مورد نظر خود را با دقت بالا روی نقشه پیدا کنید.

مسیریاب سخنگو

از بهترین ویژگی‌های نشان قابلیت مسیریاب سخنگو است، با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی نیست هر لحظه نقشه را مشاهده کنید تا از مسیریابی آگاه شوید، مسیریاب نشان به صورت صوتی به شما گردش‌ها و حرکت ها را هشدار خواهد داد.

طرح آلودگی هوا و طرح ترافیک

یکی دیگر از امکانات نشان برای ایفون نمایش طرح ترافیک و آلودگی هوا است، شما می‌توانید انتخاب کنید که برای رسیدن به مقصد مورد نظر قصد دارید از محدوده طرح زوج و فرد، آلودگی هوا و طرح ترافیک عبور کنید یا خیر، این مسیریاب بر اساس گزینه انتخابی شما مسیریابی را مشخص خواهد کرد.

نمایش سرعتگیر‌ها

سرعتگیر‌ها با اینکه ضامنی برای سلامتی ما و خودرو ها هستند گاهی اوقات ممکن است به علت حواس‌پرتی به آنها توجهی نداشته باشیم، با دانلود مسیریاب نشان برای ایفون می‌توانید به صورت لحظه‌ای از سرعتگیرهای پیش رو مطلع شوید.

سوالات متداول نشان برای ایفون

  • برای دانلود نشان برای ایفون نیاز به خرید اشتراک سیب ایرانی دارم؟ بله، با توجه به نسخه Native بودن این برنامه شما باید ابتدا اشتراک سیب ایرانی تهیه نمایید.
  • برای دانلود و نصب نشان برای ایفون به نسخه IOS چند نیاز دارم؟ این برنامه برای اجرا شدن نیاز به IOS 11 به بالا دارد.

نظر و امتیاز

3.1

از 46 امتیاز

1399/5/28 17:25

خیلی اپ خووووبیه .واقعا مرسی

1401/5/1 15:41

فک نکنم از این بهتر باشه واقعا محشره

1401/8/19 23:19

بدون شک بهترین اپ مسیریابی

1402/1/2 12:24

خیلی عالی

1402/1/16 07:15

عااااااااالیه

1399/7/2 22:53

یک برنامه خوب و کاربردی

پشتیبانی

تلفن : 05137656865

ایمیل : support@neshan.org

وب سایت : neshan.org