مانیار | Moneyar

مانیار کارخانه پرداخت آنلاین | Moneyar Payment Factory
3 نظر
5.0
تعداد دانلود
18
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
22
MB
نسخه مجاز IOS
2
به بالا
نسخه
2.3.1
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

مانیار یک شبکه‌ اجتماعی‌ مالی است. مانیار روشی آسان و امن برای نقل و انتقالات پول به صورت انفرادی و جمعی است. در مانیار می‌توانید در کنار پرداخت‌های مالی، به راحتی با دیگران گفتگو کنید.


مدیریت هزینه‌های مشترک با دُنگ مانیار

در جمع ها و گروه‌های دوستانه، مانیار، یار و همراه شماست. زمانی که در یک سفر یا رستوران مادرخرج بوده‌اید و یا زمانی که بخواهید برای کادو تولد دوستانتان پول جمع آوری کنید، می‌توانید حساب‌کتاب‌هایتان را به مانیار بسپارید. مدیریت هزینه‌های گروهی کار سختی نیست، چون همه محاسبات را مانیار برایتان انجام می‌دهد. کافی است در گروه‌های دنگی، هزینه‌ها را وارد ‌کنید. هزینه‌ها به صورت اتوماتیک بین اعضا تقسیم می‌شود و هر یک از اعضای گروه، با مشاهده مبلغ بدهکاری خود به راحتی از طریق کیف پول مانیار و یا درگاه بانکی بدهی خود را پرداخت می‌کند.


درخواست‌ وجه

برای درخواست‌ وجه از افراد، نیازی به ارسال شماره کارتتان نیست. کافی است از طریق مانیار، برای مخاطبتان یک درخواست‌ وجه ارسال کنید. اگر مخاطب شما اپلیکیشن را داشته باشد، به راحتی از طریق اپلیکیشن پرداخت می‌کند و در غیر این صورت پیامی حاوی لینک درگاه، از طریق پیامک ارسال می‌شود و می‌تواند از طریق درگاه بانک، درخواست شما را پرداخت نماید. برای دریافت قسط در صندوق‌های قرض‌الحسنه خانوادگی، جمع‌آوری شارژ ساختمان و خیلی از موضوعات دیگر، مانیار، درکنار شماست.


پرداخت‌ وجه

برای پرداخت‌ وجه به دوستان خود، نیازی به داشتن شماره کارت آن­ها نیست. کافی است که از لیست مخاطبین داخل اپلیکیشن، با انتخاب مخاطب و وارد کردن مبلغ و موضوع پرداخت، به راحتی پرداخت خود را انجام دهید. برای پرداخت، می‌توانید از موجودی کیف پول و یا اتصال به درگاه بانکی استفاده کنید.

فروش شارژ و بسته‌های اینترنتی

با استفاده از امکان خرید شارژ و بسته‌ی اینترنتی، تنها با وارد کردن شماره‌ی مورد نظر یا انتخاب آن از لیست مخاطبین، می‌توانید شارژ یا بسته اینترنتی متناسب با اپراتور مورد نظر را خریداری نمونده و این اعتبار را به صورت مستقیم به سیم‌کارتتان منتقل نمایید.


پرداخت هزینه طرح ترافیک و عوارض جاده‌ای

با استفاده از قابلیت پرداخت طرح ترافیک و عوارض جاده‌ای، می‌توانید تنها با وارد کردن پلاک خودرو، لیست بدهی‌های خود به همراه تاریخ مربوطه را مشاهده و پرداخت نمایید. همچنین امکان انتخاب عوارض، باعث می‌شود تا اجباری برای پرداخت تمامی بدهی‌ها به صورت یکجا، وجود نداشته باشد.


مانیاری‌های اطراف من

در صورتی که مجوز دسترسی به مکان را برای مانیار فعال کنید، می‌توانید از طریق نقشه داخل برنامه، افرادی را که در اطراف شما مانیار را دارند، مشاهده کرده و با آنها تعاملات مالی داشته باشید.

نظر و امتیاز

5.0

از 3 امتیاز

1399/8/22 12:24

1401/11/26 16:53

👌🏻😍

1400/6/24 13:43

اپ خوبیه

پشتیبانی

تلفن : 021-28423155

ایمیل : support@moneyar.com

وب سایت : www.moneyar.com

برنامه های مشابه