Mobile Legends: Bang Bang | Mobile Legends: Bang Bang

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
5
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
255
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
1.7.08
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

به دوستان خود در Mobile Legends: Bang Bang، مسابقه کاملاً جدید 5v5 MOBA بپیوندید و با بازیکنان واقعی مبارزه کنید! قهرمانان مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تیم عالی را با همرزمان خود بسازید! خواستگاری 10 ثانیه ای، نبردهای 10 دقیقه ای. لنج کردن، جنگل زدن، هل دادن و مبارزه تیمی، تمام لذت PC MOBA و بازی های اکشن در کف دست شماست! روحیه ورزش های الکترونیکی خود را تغذیه کنید!

Mobile Legends: Bang Bang، شاهکار جدید ورزش های الکترونیکی موبایل در سال 2017. حریفان خود را با لمس انگشت خود در هم بشکنید و تاج قوی ترین چلنجر را بدست آورید!

تلفن شما تشنه جنگ است!

امکانات:

1. نقشه های کلاسیک MOBA و نبردهای 5v5
نبردهای بی‌درنگ 5 در 5 با بازیکنان واقعی. 3 خط، 4 منطقه جنگل، 2 رئیس، 18 برج دفاعی، و مبارزات بی پایان، هر آنچه یک MOBA کلاسیک دارد اینجاست!

2. با کار تیمی و استراتژی پیروز شوید
آسیب را مسدود کنید، دشمن را کنترل کنید و هم تیمی ها را درمان کنید! از بین تانک ها، جادوگران، تیراندازان، قاتل ها، ساپورت ها و غیره انتخاب کنید تا تیم خود را لنگر بیاورید و MVP بازی کنید! قهرمانان جدید دائماً منتشر می شوند!

3. مبارزات منصفانه، تیم خود را به پیروزی برسانید
درست مانند MOBA های کلاسیک، هیچ آموزش قهرمان یا پرداخت برای آمار وجود ندارد. مهارت و استراتژی تمام چیزی است که شما برای برنده شدن در رقابت شدید در این پلت فرم منصفانه و متعادل نیاز دارید. بازی کنید تا برنده شوید، نه برای بردن پول پرداخت کنید.

4. کنترل های ساده، آسان به استاد
با یک جوی استیک مجازی در سمت چپ و دکمه های مهارت در سمت راست، 2 انگشت تنها چیزی است که برای استاد شدن نیاز دارید! قفل خودکار و سوئیچینگ هدف به شما این امکان را می‌دهد که آخرین بار به دلخواه خود برسید. هرگز از دست نده! و یک سیستم راحت ضربه به تجهیز به شما امکان می دهد تجهیزات را در هر نقطه از نقشه خریداری کنید تا بتوانید بیشتر بر روی هیجان نبرد تمرکز کنید!

5. مسابقه 10 ثانیه ای، مسابقه 10 دقیقه ای
خواستگاری فقط 10 ثانیه طول می کشد. و یک مسابقه فقط 10 دقیقه طول می کشد. بر سطح آرام اولیه بازی بغلتانید و مستقیماً به نبردهای شدید بپرید. انتظار خسته کننده کمتر و کشاورزی تکراری، و اقدامات هیجان انگیزتر و پیروزی های مشتی. در هر مکان و در هر لحظه، فقط گوشی خود را بردارید، بازی را روشن کنید و خود را در رقابت MOBA تپنده غوطه ور کنید.

6. Smart Offline AI Assistance
قطع شدن اتصال می‌تواند به معنای آویزان کردن تیم شما برای خشک شدن در یک مسابقه شدید باشد، اما با سیستم اتصال مجدد قدرتمند Mobile Legends: Bang Bang، در صورت قطع شدن، می‌توانید در عرض چند ثانیه به نبرد بازگردید. و در حالی که آفلاین هستید، سیستم هوش مصنوعی ما به طور موقت کنترل شخصیت شما را در دست می گیرد تا از موقعیت 4 به 5 جلوگیری کند.

با ما تماس بگیرید
می‌توانید از طریق دکمه [تماس با ما] در بازی کمک خدمات مشتری دریافت کنید تا در هنگام بازی با مشکلی که ممکن است با آن مواجه شوید به شما کمک کند. همچنین می توانید ما را در پلتفرم های زیر بیابید. ما از همه افکار و پیشنهادات Mobile Legends: Bang Bang استقبال می کنیم:

ایمیل خدمات مشتری: mobilelegendsgame@moonton.com
اینستاگرام: @mobilelegendsgame
فیس بوک: https://www.facebook.com/MobileLegendsGame
YouTube: https://www.youtube.com/c/MobileLegends5v5MOBA

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/5/31 18:36

اینو ۴ ساله دارم بازی میکنم،پیشنهادم اینه جنبه نداری بازی نکن،معتاد خالصه😐😂

1401/5/31 22:53

درخواست این بازی رو داده بودم مرسییییییی🥳🥳🥳🥳