Merge Manor : Sunny House Hack | Merge Manor : Sunny House Hack

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
31
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
136
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.1.33
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

برای طراحی مجدد، بازسازی و سفارشی کردن چیزها به روشی که می خواهید آماده شوید. در Sunny’s House، شما بازسازی چندین قسمت از املاک خود را مدیریت خواهید کرد: نمای خانه، فواره ها، دریاچه قدیمی، کندوها و خانه های سگ و موارد دیگر! بازسازی کل باغ را کامل کنید و جوایز زیادی دریافت کنید!

- با گل ها هماهنگ کنید و صدها سطح ادغام انفجار اعتیاد آور را حل کنید!

برای انجام ایده های طراحی خود، باید از ستاره ها استفاده کنید. و برای این کار باید بازی های ادغامی را انجام دهید که صدها مورد از آنها در Sunny House موجود است. برخی از آنها می توانند چالش برانگیز باشند، اما خوشبختانه، در طول بازی جوایزی دریافت خواهید کرد (مانند تقویت کننده ها!) که می تواند به شما کمک کند بر آن ادغام های ادغام انفجاری سرگرم کننده اما مشکل غلبه کنید!

- از پیچ و تاب های طرح در داستان لذت ببرید و اسرار و اسرار پنهان را در طول راه کشف کنید!

Sunny’s House فقط یک بازی تزئینی و ادغامی نیست، چیزی که آن را منحصر به فرد می کند داستان هیجان انگیز آن است! شخصیت های زیادی را ملاقات خواهید کرد و با آنها تعامل خواهید داشت، خود را برای شگفت انگیزترین برخوردها آماده خواهید کرد: از یک همسایه عجیب (اما بامزه!) گرفته تا اعضای جدید خانواده و حتی دوستان چهار پا!

- باغ را با اشیاء پنهان، ده ها گل کاوش کنید و مناطق مخفی را باز کنید

باغی که می خواهید بازسازی کنید بزرگ است و سرشار از اسرار و اسرار است! با پیشروی در بازی، می توانید مناطق جدیدی را کشف کنید، با شگفتی های زیادی روبرو شوید و وظیفه حل چندین معما را بر عهده بگیرید!

- آرام باشید و یک داستان عاشقانه با دیالوگ های خنده دار و صمیمانه زندگی کنید!

Sunny’s House علاوه بر اینکه یک بازی سرگرم کننده و زیبا طراحی شده است، یک راه عالی برای استراحت است! از فعالیت های استرس زا خود استراحت کنید و مدتی را به غواصی در دنیای آرام بخش محوطه سازی و تزئین حیاط اختصاص دهید. نه تنها احیای باغ خانوادگی قدیمی خود راضی کننده خواهد بود، بلکه دوست خواهید داشت در کنار سانی و بسیاری از دوستان انسانی و حیوانی او کار کنید. شما همچنین یک داستان عاشقانه واقعی را با همسایگان خود تجربه خواهید کرد و در طول مسیر با شخصیت های عجیب و غریب زیادی آشنا خواهید شد!

- رویدادهای ویژه و جوایز: در رویدادهای ویژه روزانه شرکت کنید و جوایز عالی کسب کنید! برای بردهای بزرگتر به مسابقات بپیوندید.

- دوست پیدا کنید: برای تعامل و چت با سایر بازیکنان و تبادل زندگی و تقویت کننده های بازی به یک خانواده بپیوندید!

گل‌ها شکوفا می‌شوند و Sunny’s House برای بازسازی خود آماده است! آیا برای تزئین و بازسازی این باغ زیبا آماده اید؟

Sunny's House با ادغام های انفجاری بیشتر برای حل و فصل های عاشقانه تر به طور منظم به روز می شود! منتظر به‌روزرسانی‌ها باشید و ما را بررسی کنید!

ویژگی های هک:
- ارزها را مسدود کنید

آموزش باز کردن نسخه هک شده :

پس از باز کردن اپلیکیشن پیغامی جهت وارد شدن به اکانت نمایش داده میشود . مثل زیر عمل کنید: ۱- روی Thank You کلیک کنید ۲- حالا روی Continue کلیک کنید ۳ - توسط یوزر و پسورد گفته شده را وارد کنید : User Display Name: sibirani3 passworld :sibirani3@$12345 پس از وارد کردن مشخصات بالا اپلیکیشن لود شده و لذت ببرید . در این نسخه تمامی قابلیت های پریمیوم و پولی به شکل پیشفرض باز می باشد و نیازی به کلیک برای خرید نیست .

اگر برنامه درخواست اپل ایدی کرد کنسل را بزنید

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1401/6/22 23:13

خیلیییی خوبهههههه