Live or Die: Zombie Survival Hack | Live or Die: Zombie Survival Hack

0 نظر
0.0
تعداد دانلود
37
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
355
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
0.3.468
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

سلام! هی، بیدار شو، بازمانده! خوب، شما زنده هستید، خوشحالیم که موفق شدید! یک نفس بکشید تا ما شما را به سرعت آماده کنیم. آخرالزمان زمانی اتفاق افتاد که ما کمتر انتظارش را داشتیم و جهان همانطور که می شناسیم در عرض چند روز به پایان رسید... آن شیوع ویروس نفرین شده تقریباً کل جمعیت را از بین برد جز زمین های بایر پس از آخرالزمانی که مملو از خطراتی بود که قبلاً برای بشریت ناشناخته بود. این ویروس میلیاردها نفر را کشت و آنهایی که چندان خوش شانس نبودند به مردگان متحرک وحشتناک تبدیل شدند - زامبی ها، هیولاها، جهش یافته ها. نترسید، شما آخرین بازمانده نیستید! آژانس ما هر روز با افراد دیگری مواجه شد که برای بقای خود می جنگیدند. نگاه کنید، ما نمی‌توانیم کمک زیادی به شما کنیم، ما در حال حاضر بسیار نازک شده‌ایم، اما دانش حیاتی برای زنده ماندن را به شما می‌دهیم. مبارزه برای بقای شما وحشیانه خواهد بود، اما، هی، اگر زنده بمانید، میلیون‌ها داستان اکشن پس از آخرالزمان برای انتقال به فرزندانتان خواهید داشت! این پروتکل را بگیرید و موفق باشید!

پروتکل بقا:

- هر بازمانده ای باید بیش از همه به خودش تکیه کند، بنابراین تمرین را شروع کنید! خود را تا حداکثر توانایی خود تکامل دهید، در ساختن،، استفاده از زره و سلاح و البته در کشتن زامبی ها، جهش یافته ها و هیولاهای تشنه به خون تکامل پیدا کنید. هر روز زنده ماندن در دنیای باز شما را باهوش‌تر می‌کند، هر مایلی که از مرگ خود پیشی می‌گیرید شما را سریع‌تر می‌کند، هر سر که تکه تکه می‌کنید شما را قوی‌تر می‌کند. تکامل، ساخت، ساخت - یاد بگیرید که به هر قیمتی زنده بمانید، برای بقای خود در برابر همه شانس ها بجنگید!

 

- حتی قوی ترین بازمانده بدون سلاح و زره مناسب می میرد. هر بار که به سطح بعدی پیشرفت می کنید، نقشه های بیشتری را برای کاردستی باز می کنید. از آنها بهترین استفاده را بکنید! آنچه را که برای شما مناسب‌تر است پیدا کنید - یک چاقوی سریع برای سوراخ کردن زامبی‌ها، یک چکش سنگین برای شکستن جهش‌یافته‌ها یا یک تفنگ با صدای بلند اما مؤثر برای مرده‌تر کردن مردگان متحرک. کاردستی و ساخت و ساز ابزار اصلی شما برای بقا در این آخرالزمان سخت است!

- Survivor را به یاد داشته باشید، مهم نیست که چقدر با سلاح خود مؤثر هستید یا زره شما چقدر سخت است، برای زنده ماندن از این آخرالزمان باید استراحت کنید. دنیای باز سرزمین های بایر پس از آخرالزمان مکانی بسیار خطرناک است، پس پناهگاه خود را بسازید! ساختن دیوارها و ارتقاء آنها، راه اندازی تله ها، ساخت قفل های غیرقابل انتخاب برای درها - برای محافظت از خود در برابر زامبی ها، هیولاها و جهش یافته ها هر کاری انجام دهید. پناهگاه خود را ارتقا دهید تا از مردگان متحرک در امان بمانید. روز را در زمین بایر پس از آخرالزمانی زنده بمانید، شب را در یک تخت راحت زنده بمانید.

- شما ممکن است نقشه هایی برای ساخت یک ایستگاه هسته ای داشته باشید، اما منابع کافی برای ساختن حتی یک انبار خش خش را ندارید. دنیای باز زمین های بایر را کاوش کرده و از بین ببرید تا هر آنچه می توانید جمع آوری کنید. منابع برای بقای شما حیاتی هستند! برای ساختن، ساخت و ارتقاء به آنها نیاز خواهید داشت. زامبی ها، جهش یافته ها و هیولاها قبل از اینکه بخواهند پناهگاه شما را نابود کنند و یک بازمانده دیگر را به یک مرده متحرک تبدیل کنند، تردید نخواهند کرد. منتظر نمانید - جهان باز را کاوش و پاکسازی کنید!

مراقب باش! جهان تغییر کرده است، اکنون یک زمین بایر خشن پر از مردگان خطرناک متحرک است. زامبی‌ها، جهش‌یافته‌ها و هیولاها قطعاً هوش خود را از دست داده‌اند، اما در قدرت، سرعت و وحشیگری به دست آورده‌اند. آنها سعی خواهند کرد در هر مرحله شما را بکشند، و شما باید برای زنده ماندن با آنها مبارزه کنید. سلاح ها و زره های خود را ارتقا دهید، شروع به ساخت بهترین تجهیزاتی کنید که می توانید و آماده اکتشاف و مبارزه برای بقا باشید.

- بسیاری از مردم ما برای یک آخرالزمان آماده می شویم، حیف که آنها به اندازه کافی آماده نبودند. خوشبختانه برای شما، آنها مکان های دیدنی زیادی را برای جمع آوری و به دست آوردن منابع منحصر به فرد پشت سر گذاشتند. به دنبال آزمایشگاه‌های متروکه، پایگاه‌های نظامی، پناهگاه‌ها باشید و قبل از اینکه سایر بازماندگان شما را شکست دهند، آنها را غارت کنید. با این حال، اگر این کار را انجام دهند، همیشه می‌توانید سرپناه آن‌ها را جستجو کنید و وسایل بقایشان را از آن‌ها غارت کنید... البته به خاطر داشته باشید که با متخلفان رفتار مهربانی نمی‌شود.

- با تکمیل ماموریت ها و دریافت جوایز منحصر به فرد، خود را در این جهان باز آخرالزمانی غرق کنید. همه چیز و هر چیزی را برای زنده ماندن بسازید و داستان خود را بگویید!

ویژگی های هک:
- Inf. ماندگاری
- حالت خدا
- کاردستی رایگان
- Inf. انرژی
- امتیاز نامحدود
- طلای نامحدود
- آمار آب نامحدود
- آمار گرسنگی نامحدود
- تجربه نامحدود

آموزش باز کردن نسخه هک شده :

پس از باز کردن اپلیکیشن پیغامی جهت وارد شدن به اکانت نمایش داده میشود . مثل زیر عمل کنید: ۱- روی Thank You کلیک کنید ۲- حالا روی Continue کلیک کنید ۳ - توسط یوزر و پسورد گفته شده را وارد کنید : User Display Name: sibirani3 passworld :sibirani3@$12345 پس از وارد کردن مشخصات بالا اپلیکیشن لود شده و لذت ببرید . در این نسخه تمامی قابلیت های پریمیوم و پولی به شکل پیشفرض باز می باشد و نیازی به کلیک برای خرید نیست .

اگر برنامه درخواست اپل ایدی کرد کنسل را بزنید

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز