LEGO® Star Wars™ Battles | LEGO® Star Wars™ Battles

6 نظر
5.0
تعداد دانلود
177
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
681
MB
نسخه مجاز IOS
13
به بالا
نسخه
1.96
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

شخصیت‌های مورد علاقه LEGO® Star Wars™ را به نبردهای PvP چند نفره در زمان واقعی در میدان‌هایی که از مکان‌های نمادین از سراسر کهکشان الهام گرفته‌اند، هدایت کنید!

شخصیت‌ها، نیروها و وسایل نقلیه لگو جنگ ستارگان را جمع‌آوری و ارتقا دهید و ارتش‌های سبک و تاریک قدرتمندی را بسازید. برج های لگو را در میدان نبرد بسازید و در حالی که برای ادعای پیروزی به سمت پایگاه دشمن پیش می روید، یک استراتژی برای حمله، دفاع و تصرف قلمرو ایجاد کنید! این بازی هیجان انگیز لگو را دانلود کنید که هر دوره از داستان سرایی Star Wars™ را به سبک دفاع از برج گرد هم می آورد.

ویژگی های LEGO Star Wars BATTLEs


بر هر دو طرف نیرو مسلط شوید

با کشف ترکیبات منحصر به فرد واحدها و ساختن استراتژی خود با شخصیت هایی از کل جهان Star Wars™، تکنیک های نبرد هر دو طرف نیرو را بیاموزید و به آنها مسلط شوید.


دفاع برج - آجر برای پیروزی!

برج های لگو را در میدان نبرد بسازید تا از پایگاه خود دفاع کنید یا در میدان نبرد پیشروی کنید و قلمرو حریفان خود را تصرف کنید! انواع مختلف برج ها و مزایای آنها را کشف کنید - یک کارخانه Droid برای یک ارتش فوری و در محل بسازید، دشمنان هوابرد را با توربولیزر سرنگون کنید یا با یک برج شعله گرما را به ارمغان بیاورید!


جمع آوری و ارتقا دهید

بیش از 40 واحد از تمام دوران جهان جنگ ستارگان از جمله وسایل نقلیه مانند AT-ATs، AT-RTs، Y-wings، جنگنده‌های TIE و شخصیت‌های Star Wars™: The Phantom Menace، Star Wars™: A New Hope، Star را کشف کنید. Wars™: The Clone Wars™ و موارد دیگر. قدرت خود را افزایش دهید و نیروهای خود را به سطح بالا ببرید تا دشمنان خود را از بین ببرید.


رها کردن توانایی های منحصر به فرد

از Darth Vader's Force Slam برای متوقف کردن دشمنان در مسیر خود استفاده کنید، آنها را با فشار نیروی Luke Skywalker کنار بگذارید و سایر توانایی های تغییر بازی Yoda، Boba Fett و غیره را کشف کنید. آنها را با نیروها و برج های مناسب حمایت کنید تا ارتشی غیرقابل توقف ایجاد کنید که دشمنان شما را تکه تکه کند!


کهکشان را کاوش کنید

در طول دوران نبرد کنید و عرصه‌ای را انتخاب کنید که از مکان‌های نمادین جنگ ستارگان الهام گرفته شده است، از جمله Naboo، Hoth و Geonosis. برای گسترش گزینه های خود در نبرد، واحدهای جدیدی را در طول مسیر کشف کنید.

نظر و امتیاز

5.0

از 6 امتیاز

1401/2/6 16:03

خیلی خوبه

1401/2/6 16:28

بازی خفنیه👌🏻😍

برنامه های مشابه