Fit-Stitch Progress Tracker | Fit-Stitch Progress Tracker

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
1
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
38
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
5.9.2
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

Fit-stitch تصاویر قبل و بعد را با چند ضربه عالی و قابل تنظیم می کند.

آنچه مردم در مورد Fit-Stitch می گویند:

"این برنامه فوق العاده است! پیشرفت خود را دنبال کنید، یک رمز عبور برای محافظت از تصاویر خود اضافه کنید، خصوصی است و یادآورها عالی هستند!"
توسط فریتزیمیلو

"برنامه عالی!!! این برنامه را دوست دارم! به من امکان می دهد پیشرفت خود را پیگیری کنم و عکس های قبل و بعد را ببینم!!! سپس می توانم از طریق پیام متنی با رسانه های اجتماعی یا دوستان به اشتراک بگذارم!! استفاده بسیار ساده است!!!!"
توسط پرستار خوب79

 

مجموعه ای از عکس های پیشرفت را شروع کنید که وزن و تاریخ شما را ذخیره می کند و از ویژگی یادآوری برای ادامه مسیر استفاده کنید.

احتمالاً فکر می کنید که اندازه گیری وزن و چربی بدن راه خوبی برای ردیابی پیشرفت تناسب اندام شماست، اما واقعاً این معیارها می توانند گمراه کننده باشند.

ممکن است در حال از دست دادن عضله و افزایش چربی باشید یا برعکس، چگونه تنها با نگاه کردن به تغییر وزن خود متوجه خواهید شد؟ صادقانه ترین اندازه گیری هایی که می توانید انجام دهید عکس ها هستند.

Fit-stitch از هر دوی این اندازه‌گیری‌ها استفاده می‌کند تا بتوانید ببینید واقعاً چگونه پیشرفت می‌کنید.

با Fit-Stitch، می توانید تصاویر قبل و بعد را ایجاد کنید تا تحول تناسب اندام خود را ثبت کنید.

مطالعات نشان داده است که پیگیری پیشرفت شما میزان موفقیت تمرینات تناسب اندام را افزایش می دهد و در نتیجه افراد بیشتری در مسیر باقی می مانند و به نتایج بهتری دست می یابند.

مردم مشغول هستند و معمولا فراموش می کنند پیشرفت خود را پیگیری کنند - به همین دلیل است که Fit-stitch یادآورهای داخلی دارد.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/2/10 15:56

👌🏻👌🏻

1401/2/10 16:01

Good