CameraPixels PRO | CameraPixels PRO

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
38
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
4
MB
نسخه مجاز IOS
15
به بالا
نسخه
2022.1.3
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

CameraPixels یک برنامه عکاسی دستی منحصر به فرد است. ابزارهای برتر و رابط کاربری بصری باعث می شود CameraPixels بهترین انتخاب برای عکاسان حرفه ای تلفن همراه باشد. CameraPixels به لطف براکت خام گسترده در Berkley Eclipse Megamovie 2017 شرکت کرد.

رابط کاربری بصری

CameraPixels دارای یک رابط کاربری ساده و کارآمد است. مهمترین اطلاعات همیشه در مقابل چشمان شماست ، و این به شما اجازه می دهد تا از شگفتی هایی مانند آتش سوزی غیر منتظره یا قالب عکس یا فیلم خروجی اشتباه جلوگیری کنید. حواس خود را از عدم اطمینان تنظیمات پرت کنید ، تمرکز خود را بر ضبط خود بگذارید!

حالت های اولویت ISO / شاتر

CameraPixels از جمله چند برنامه عکاسی است که از حالت های نوردهی پیشرفته مانند اولویت ISO و Shutter پشتیبانی می کند. این حالت ها در هنگام عکاسی دینامیکی که زمانی برای تنظیم نوردهی دستی وجود ندارد ، ضروری هستند.

هشدارهای هیستوگرام و کلیپ

هیستوگرام ابزاری عالی برای تخمین میزان مواجهه شماست. این می تواند به شما نشان دهد که آیا عکس مناطق کم نور یا بیش از حد در معرض عکس است. از طرف دیگر ، با اخطارهای دقیق می توانید مکان هایی را که عکس های شما در زیر و بیش از حد قرار دارند دقیقاً نشان دهید.

گرفتن عمق

در دستگاه های دوربین دوگانه / دوربین سه گانه ، CameraPixels می تواند اطلاعات عمق را در کنار عکس رنگی ضبط کند. اگر عکس دارای اطلاعات عمق است ، در پنجره پیش نمایش ، دو دکمه اضافی (عمق و عمودی) ظاهر می شود که به شما امکان می دهد عمق تصویر را بررسی کرده و برای شبیه سازی دیافراگم از آن استفاده کنید.

همه در یک

CameraPixels از چندین حالت ضبط عکس و فیلم پشتیبانی می کند. از جمله حالت های Bracketing capture ، Slow shutter و Time-lapse می باشد. CameraPixels دارای پیشرفته ترین براکت های موجود در سیستم عامل iOS است که شامل حالت های نوردهی (خودکار ، ISO- ، شاتر ، براکت فلش) و فوکوس است.

ایستگاه از پیش تنظیم شده

CameraPixels برای عکاسان حرفه ای طراحی شده است که به کارآیی گردش کار آنها اهمیت می دهد. ایستگاه از پیش تنظیم شده نامحدود ، از جمله امکان قرار گرفتن در معرض ابزارک Today ، CameraPixels را به یک ابزار نهایی عکاسی تبدیل می کند.

مشخصات کلی

- رابط کاربر برای ضبط دستی بهینه شده است

- حالت های پیشرفته نوردهی نیمه اتوماتیک (حالت اولویت ایزو و شاتر)

- اخطارها را بردارید و به اوج تمرکز برسید

- ضبط عکس و فیلم (عکس ، انفجار ، براکت ، شاتر آهسته ، پرتره * ، گذشت زمان ، ویدئو)

- وضوح عکس و فیلم قابل تنظیم

- کیفیت عکس و فیلم قابل تنظیم است

- پردازش عکس پیشرفته (Smart HDR و همجوشی عمیق در دستگاه های پشتیبانی شده)

- ایستگاه از پیش تنظیم نامحدود با امکان قرار گرفتن در معرض ویجت امروز

- پیشرفته ترین براکت موجود در iOS ، از جمله گزینه های نوردهی و تمرکز

- فاصله سنج پیشرفته

- OIS حتی برای گرفتن عکس خام

- چندین گزینه قاب

 

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1399/12/12 16:36

اپ خیلی خوبیه

1400/1/28 23:35

خیلی خفنهههه😍😍