Bad North: Jotunn Edition | Bad North: Jotunn Edition

هجوم وایکینگ‌ها
1 نظر
5.0
تعداد دانلود
157
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
2.00.18
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

شهر شما مورد حمله قرار گرفته است،
وایکینگ‌ها پادشاه شمارا به قتل رسانده‌اند و امیدمردم شهر در دل‌ها مرده است.
هنگامی که می‌خواهید پس از پدرتان به مَسنَدِ حکومت بنشینید، ماموریت پیدا می‌کنید که از خود دفاع کنید! اما اشتباه نکنید! هیچ جنگی برای بردن وجود ندارد؛ رزمایش شما برای نجات خودتان است! بازی Bad North یک بازی جذاب است. از سرزمین خود در برابر هجوم وایکینگ‌ها دفاع کنید. مردمِ سرزمین شما با ناامیدی از آن خارج می‌شوند. شما باید مردم را رهبری کرده و به افراد وفادار خود فرمان دهید تا از منابع منحصر به فردی که سرزمینتان دارد، نهایت بهره را برای افزایش تاکتیک‌های نبرد ببرند.
همه چیز در معرض خطر است! وایکینگ‌ها بسیار بی‌رحمانه به کشتار و قتل عام مردم و سربازان شما می‌پردازند. دوره‌ی حکومت شما به تازگی شروع شده و فرمانروایی شما نوپاست.
در همین بدوِ فرمانروایی باید با طراحی بهترین عملیات‌های جنگی و پرورش سربازان شایسته، به دفاع از خود و سرزمینتان در برابر حملات وحشیانه‌ی وایکینگ‌های خونخوار بپردازید. واقعیت‌های خون آلود جنگ دیده نمی‌شوند. شما جنبه‌های عمده‌ای از این جنگ نابرابر را کنترل می‌کنید. به سربازان خود فرمان می‌دهید که تمام تلاش خود را برای دفاع از مرز و بوم داشته باشند. جنگ شما بسیار پر هزینه است و ادامه دار، اما نه برای کسب قدرت و ثروت یا کشورگشایی، بلکه به امید صلح دوباره در سرزمین‌هایتان...

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1399/7/21 16:40

هیجان انگیزه