AnkiMobile Flashcards | AnkiMobile Flashcards

این برنامه بدلیل هکی بودن ایکون پس از دانلود نشان داده نمیشود
0 نظر
0.0
تعداد دانلود
112
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
36
MB
نسخه مجاز IOS
13.5
به بالا
نسخه
2.0.87
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

یک برنامه فلش کارت قدرتمند ، هوشمند و رایگان ، چند پلتفرمی و منبع باز.
فروش این برنامه از توسعه نسخه رایانه ای و موبایل پشتیبانی می کند ، به همین دلیل قیمت این برنامه به عنوان یک برنامه رایانه ای است.
AnkiMobile برخی از ویژگی های موجود در برنامه های دیگر مرتبا را ارائه می دهد:
- یک سرویس همگام سازی ابر رایگان که به شما امکان می دهد محتوای کارت خود را در چندین دستگاه تلفن همراه و رایانه هماهنگ نگه دارید. این کار باعث می شود شما به راحتی بتوانید محتوا را در رایانه اضافه کنید و سپس آن را در تلفن همراه خود مطالعه کنید ، و به راحتی جریان پیشرفت مطالعه خود را بین iPhone و iPad حفظ کنید و غیره.
- همان الگوریتم زمانبندی اثبات شده ای که نسخه رایانه ای Anki از آن استفاده می کند و در هنگام فراموش کردن مطالب را به شما یادآوری می کند.
- یک رابط انعطاف پذیر برای مطالعه روان و کارآمد طراحی شده است. شما می توانید AnkiMobile را تنظیم کنید تا هنگام ضربه زدن یا کشیدن انگشت روی قسمت های مختلف صفحه ، اقدامات مختلفی را انجام دهد و عملکردهایی را که در دکمه های ابزار نشان داده می شوند ، کنترل کنید.
- نمودارها و آمارهای جامع در مورد تحصیلات شما.
- پشتیبانی از عرشه های کارت بزرگ
-  بیش از 100000 کارت.
- اگر کارت های شما از تصاویر یا کلیپ های صوتی استفاده می کند ، رسانه در دستگاه شما ذخیره می شود ، بنابراین می توانید بدون اتصال به اینترنت مطالعه کنید.
- یک امکان جستجوی قدرتمند که به شما امکان می دهد کارتهایی را پیدا کنید که مطابق با معیارهایی از جمله "برچسب اولویت بالا ، در ده روز گذشته پاسخ داده شده و حاوی کلمات زیر نیستند" ، و آنها را به طور خودکار در یک عرشه قرار دهید تا مطالعه کنید.
- پشتیبانی از نمایش معادلات ریاضی با MathJax و ارائه LaTeX ایجاد شده با نسخه رایانه ای.
- پشتیبانی از افزودن تصاویر طراحی شده با Apple Pencil به کارتهای شما.
لطفاً توجه داشته باشید که AnkiMobile در حال حاضر به عنوان یک همراه نسخه رایانه ای Anki ، به جای یک جایگزین کامل برای آن ، در نظر گرفته شده است. در حالی که AnkiMobile قادر است کارت های شما را به همان روشی که نسخه رایانه ای آن نمایش می دهد ، نشان دهد ، تغییرات خاصی مانند اصلاح انواع یادداشت ها باید با نرم افزار کامپیوتر انجام شود. به همین دلیل ، لطفا قبل از اینکه به فکر خرید این برنامه باشید ، با نسخه رایانه ای آنکی آشنا شوید. به غیر از سرویس همگام سازی ابر ، AnkiMobile همچنین از کپی عرشه به داخل و خارج دستگاه شما از طریق کابل USB و iTunes پشتیبانی می کند. مانند همه برنامه ها ، AnkiMobile را می توان یک بار خریداری کرد و سپس با استفاده از Apple ID یکسان در چندین دستگاه در یک خانواده استفاده کرد. اشتراک خانواده نیز پشتیبانی می شود. برای اطلاع از تخفیف های عمده موسسات آموزشی ، لطفاً به برنامه خرید حجم اپل مراجعه کنید.
 

 

نظر و امتیاز

0

از 0 امتیاز

پشتیبانی