پیام رسان ایتا | Eitaa

خانواده، ارتباط و دانایی
59 نظر
2.2
تعداد دانلود
+161K
بار
هزینه
اشتراکی
حجم
21
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
4.0.2
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

در سال‌های اخیر پیامرسان‌های ایرانی مورد استفاده گسترده مردم قرار گرفته‌اند، از همین رو این پیامرسان‌های ایرانی سعی داشته‌اند تا با ارائه خدمات مختلف و حس امنیت بیشتر به کاربرانشان از رقبای خود پیشی بگیرند، برنامه پیامرسان ایتا یکی از این پیامرسان‌هاست که با وجود زمان نسبتا کمی که منتشر شده محبوبیت زیادی بین کاربران داشته باشد، دلیل اصلی این محبوبیت خدمات مختلفی است که برنامه ایتا به کاربران خود ارائه می‌دهد.


برنامه پیامرسان ایتا در سال 1396 راه اندازی شد و منتشر شد، دانلود ایتا برای ایفون و اندروید در حال حاضر در دسترس کاربران قرار دارد، این برنامه توسط شرکت اندیشه یاوران تمدن امروز طراحی و ساخته شده است.
همانطور که در بالا اشاره شد ایتا ویژگی‌ها و امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که آن‌ها را بررسی می‌کنیم

 

اطلاعات در فضای ابری
احتمالا برای شما هم پیش آمده که در مواقع استفاده از پیامرسان‌ها به مشکل دسترسی نداشتن به اطلاعاتتان بربخورید، در اپلیکیشن ایتا مانند رقیب دیگر خود یعنی روبیکا برای ایفون نیازی نیست نگران این موضوع باشید، ایتا بر پایه فضای ابری ساخته شده است و به همین دلیل شما با خروج از حساب کاربری خود یا تغییر تلفن همراهتان می‌توانید همچنان به اطلاعات خودتان در پیامرسان ایتا دسترسی داشته باشید، این اطلاعات شامل چت‌ها، گزارش تماس‌ها، تصاویر، ویدیوها و تمام فایل های شما در این پیامرسان است.

خدمات ویژه به کسب و کارها و اشخاص حقیقی و حقوقی
کسب و کار ها و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند در برنامه ایتا شبکه‌ای برای کاربران و مشتریان خود ارائه دهند، ایتا با ارائه خدمات مختلف به این افراد و کسب و کارها می‌تواند به کاهش هزینه و بهبود ارتباط بین سازمان‌ها و مشتریان کمک شایانی کند.

کاهش هزینه در اینترنت
بر اساس آمار منتشر شده بیشترین میزان مصرف ترافیک کاربران به پیامرسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی اختصاص پیدا می‌کند، از این رو استفاده از یک پیامرسان که مصرف اینترنت را به کمترین حد ممکن برساند می‎تواند هزینه‌های اینترنت ما را بسیار کاهش دهد، استفاده از پیامرسان ایتا موجب کاهش 66 درصدی ترافیک مصرفی اینترنت شما خواهد شد، تفاوتی نمی‌کند که شما از اپلیکیشن ایتا استفاده می‎کنید یا ایتا برای ایفون و اندروید، این کاهش مصرف اینترنت برای شما اعمال خواهد شد.

رابط کاربری آشنا
استفاده از برنامه‌ها و پیامرسان‌های مختلف در ابتدا برای ما سخت و نامانوس است، رابط کاربری غیرآشنا باعث می‌شود که در ابتدای استفاده از برنامه‌ها حس غریبگی با رابط کاربری آن داشته باشیم، اما ایتا توانسته این مشکل را نیز به راحتی حل کند، ایتا با بهره‌گیری از رابط کاربری ساده و آشنا توانسته تجربه لذت بخشی هنگام استفاده از ایتا به کاربران انتقال دهد.

قابل استفاده در سیستم‌عامل های مختلف
ایتا برای انواع سیستم‌عامل های مختلف منتشر شده است، تفاوتی ندارد که تلفن همراه شما از چه سیستم‌عاملی پشتیبانی می‌کند، می‌توانید از پیامرسان ایتا را به راحتی دانلود و نصب نمایید، دانلود ایتا برای ایفون و اندروید در دسترس است و شما می‌توانید برای دانلود و نصب آن اقدام کنید، همچنین در صورتی که می‌خواهید از نسخه وب و بدون نصب این برنامه استفاده کنید، می‎توانید از وبسایت ایتا استفاده کنید، نسخه وب ایتا به صورت ریسپانسیو شده در سیستم‌های مختلف قابل استفاده است.

ایتا یار
یکی از جذاب‌ترین ویژگی های ایتا که هرفردی با شنیدن امکانات آن برای دانلود ایتا برای ایفون و استفاده از ایتا ترغیب می‌شود دستیار هوشمند ایتا یار است، این دستیار هوشمند امکانات مختلفی را به شما ارائه می‎دهد که می‌تواند به فعالیت شما در پیامرسان ایتا کمک کند و مدیریت کانال‌ها و گروه‌ها را آسان تر کند.
با استفاده از ایتا یار می‌توانید پیام‌های خود را در کانال‌ها و گروه‌ها زمانبندی کنید، آن‌هارا از قبل برای ارسال و یا حذف در زمان مشخص برنامه ریزی کنید، به کاربران دیگر دسترسی‌های مشخصی جهت انجام کارها بدهید، این موارد بخشی از امکانات دستیار هوشمند پرکاربرد ایتاوب است.

سرعت بالا در ارسال محتوا
سرعت کم در ارسال فایل‌ها یکی از مواردی است که باعث کلافگی کاربران می‌شود، با دانلود برنامه ایتا و نصب این برنامه می‌توانید در کمترین زمان فایل‌های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، این کار با مصرف کمترین حجم اینترنت اتفاق خواهد افتاد.


سوالات متداول دانلود ایتا برای ایفون

 

  • برای دانلود ایتا برای ایفون نیاز به خرید اشتراک سیب ایرانی دارم؟ این برنامه در دو نسخه وب و نسخه ویژه در دسترس شما قرار دارد، برای دانلود ایتا به صورت ویژه نیاز به خرید اشتراک سیب ایرانی دارید، اما برای دانلود ایتا نسخه وب نیازی به پرداخت هزینه و خرید اشتراک ندارید.
  • تفاوت ( نسخه وب ایتا ) و نسخه ویژه این برنامه چیست؟ با ایتا نسخه وب برای ایفون در استفاده از ویژگی‌های این برنامه محدودیت‌هایی وجود دارد، اما با دانلود ایتا برای ایفون به صورت نسخه ویژه محدودیتی برای استفاده از ویژگی‌های این برنامه وجود ندارد.
  • ایتا برای چه نسخه‌هایی منتشر شده است؟ دانلود ایتا برای IOS و اندروید منتشر شده است و همچنین می‌توانید از ایتا وب در سیستم عامل‌های مختلف استفاده کنید.
  • برای استفاده از خدمات اپلیکیشن ایتا برای ایفون نیاز به اتصال اینترنت دارم؟ بله، برای استفاده از خدمات این پیامرسان نیاز دارید که به اینترنت متصل باشید.
  • اپلیکیشن ایتا برای چه شرکتی است؟ این برنامه توسط شرکت اندیشه یاوران تمدن امروز در سال 1396 ساخته شده است.

نظر و امتیاز

2.2

از 59 امتیاز

1399/8/25 21:49

1401/10/27 19:53

1399/8/13 00:38

👏👏

1402/9/24 15:26

بهترین برنامه ی جهان

1401/11/7 15:57

1400/2/26 23:34

برنامه ی خوبیه👍🏻

پشتیبانی

تلفن : 0210000000

ایمیل : support@eitaa.com

وب سایت : https://eitaa.com

برنامه های مشابه