وایکینگ ها 2 | Vikings II

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
2
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1.18.1
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

وایکینگ ها 2 دومین قسمت از مجموعه بازی های Vikings می باشد که بعد از انتشار نسخه اول یعنی Vikings: an Archer’s Journey تهیه و منتشر شده است.

در حالی که قسمت اول را استودیوی PINPIN TEAM توسعه داده بود، قسمت دوم یعنی Vikings II به وسیله استودیوی مطرح Plug in Digital توسعه یافته است. این استودیوی فرانسوری پیش تر با ساخت و عرضه بازی های جذابی همچون Persephone ، Zombie Night Terror  ، Healer’s Quest: Pocket Wand ، Magibot ، Bury me, my Love  و بازی خارق العاده Agatha Knife به شهرت جهانی دست پیدا کرده بود.

 سبک گیم پلی بازی Vikings: an Archer’s Journey در سبک Side Scroll بود، Vikings II با الگوبرداری از بازی های معروفی مثل Archero و Tales Rush طراحی شده است.

بازی از نمای بالا دنبال می شود و شما باید شخصیت قهرمان را از سمت پایین به سمت بالا هدایت کنید و این بار مسیر حرکت قهرمان خود را به این شکل دنبال کنید.

در بازی Vikings II شما در نقش یک وایکینگ کماندار در دنیایی انتزاعی و فانتزی هستید.

وظیفه شما دویدن به سمت هدف و عبور از میان سیل عظیمی از دشمنان که هیولاهای خطرناکی مثل غول های بزرگ، اژدها، مارهای عظیم الجثه، ترول ها، هشت پاهای غول آسا و دیگر انواع شیاطین می باشند است. شما باید با کمک سلاح قدرتمندی که در دست دارید، در حین دویدن از بین این موجودات اهریمنی، به آن ها شلیک کرده و آن ها را نابود کنید.

در بازی Vikings II هدف اصلی شما رسیدن به سرزمین مقدس وایکینگ ها یعنی والهالا (Valhalla) که درواقع بهشت می باشد است. برای رسیدن به این سرزمین مقدس شما باید یک قهرمان واقعی از ریشه وایکینگ ها باشید!

پس برای تبدیل شدن به بهترین و افسانه ای ترین وایکینگ در بازی Vikings II تلاش کنید. شما می توانید از بین شخصیت های مختلف یکی را انتخاب کرده و او را به عنوان قهرمان اصلی داستان معرفی کنید.

در بازی وایکینگ ها 2 شما به مکان های متفاوتی سفر کرده و با دشمنان، موانع، تله ها و چالش های متعددی رو به رو خواهید شد. برای غلبه بر این چالش ها، شما می بایست قهرمان خود را ارتقاء داده و از مهارت های گوناگونی که در طول بازی کسب می کنید استفاده کنید.

بازی Vikings II یک عنوان ساده، اکشن، پر زد و خورد و بسیار سرگرم کننده است که می تواند گزینه ای جذاب و هیجان انگیز برای اوقات فراغت شما باشد.

پس معطل نکنید و همین الآن آخرین نسخه رسمی این بازی را به صورت تست شده از سیب ایرانی دانلود کنید و به بهترین وایکینگ قهرمان تبدیل شوید!

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/5/9 21:41

بی نظیر

1399/9/20 12:05

kheili alie