معامله گران ستاره: مرزها | Star Traders: Frontiers

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
6
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
300
MB
نسخه مجاز IOS
14
به بالا
نسخه
3.2.45
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

شما کاپیتان یک کشتی دریایی هستید که از طریق یک جهان عظیم گسترده باز می شود. خدمه خود را سفارشی کنید و در هنگام جستجوی یک کهکشان که بخاطر درگیری های داخلی ، تهدیدات بیگانگان و فتنه های سیاسی از هم جدا شده است ، در راس کشتی خود باشید.
 
 
کشتی و خدمه خود را به عنوان یک دزد دریایی فضا ، بازرگان ، شکارچی فضل و موارد دیگر در Star Traders: Frontiers فرماندهی کنید - یک RPG فضای حماسی از Trese Brothers Games.
ورود به دنیای گسترده و عظیم ، سرشار از ماجراجویی و عرفان تجار ستاره.
مسیر خود را با مونتاژ و فرماندهی خدمه و سفینه سفارشی خود در یک کهکشان دائما در حال تحول پاره شده توسط نزاع های داخلی ، فتنه سیاسی و تهدیدات بیگانه انتخاب کنید.
آیا به عنوان یک خطوط حمل و نقل وحشتناک دزدان دریایی پرواز می کنید ، به عنوان یک کاپیتان نظامی به جنگهای خورشیدی ملحق خواهید شد یا اهداف را در میان ستارگان به عنوان یک شکارچی فضیلت ترسناک دنبال می کنید؟
 
 
- یک دنیای غنی و گشوده را کاوش کنید: نقشه های کهکشانی بی پایان تولید شده را کشف کنید ، شخصیت های منحصر به فردی را ملاقات کنید و دشمنان را برای فتح کهکشان بدست آورید
 
- تبدیل به یک کاپیتان بین کهکشانی شوید: نقش یک جاسوس ، قاچاقچی ، کاوشگر ، دزدان دریایی ، بازرگان ، شکارچی فضل و… را بر عهده بگیرید!
 
- سفینه فضایی شخصی خود را سفارشی کنید: از بیش از 350 نسخه ارتقاء یافته و 45 فروند کشتی برای ساخت کشتی مخصوص خود استفاده کنید تا در وسعت وسیع فضا سرمایه گذاری کنید.
 
- یک خدمه وفادار را مونتاژ و خیاطی کنید: استعدادها و تجهیزات مخصوص هر خدمه سفینه فضایی را اختصاص دهید.
 
- یک روایت در حال تغییر را تجربه کنید: تصمیم بگیرید با سایر جناح ها دوست یا دشمن شوید و در انتقادهای سیاسی ، اقتصادی و شخصی تأثیر بگذارید.
 
- خدمه را با انتخاب خود قالب بزنید: همانطور که تصمیم می گیرید و لحن را برای کشتی خود تنظیم می کنید ، خدمه شما رشد می کنند و متناسب با آن تغییر می کنند. کشتی های دشمن را با تمام دست روی عرشه نابود کنید و خدمه شما خونخوارتر و وحشی تر خواهند شد. دنیاهای دوردست را کاوش کنید و زباله های خطرناک غارت نکنید و خدمه شما بی پروا و باهوش خواهند شد ... یا زخمی و نیمه دیوانه می شوند.
 
- گزینه های دشواری متنوع! با اسلات های ذخیره شده بازی کنید تا ساختها یا خطوط داستانی مختلف را امتحان کنید یا پرده شخصیت را روشن کنید و از تجربه کلاسیک roguelike لذت ببرید
 
- دستیابی به باز کردن قفلها: انجام داستان و اهداف چالشی برای باز کردن محتوای اضافی اختیاری (اما نه بهتر) مانند کشتی های شروع جدید و مخاطبین شروع جدید
 
 
اول خروج وجود دارد - هنگامی که بازماندگان یک جنگ بزرگ ، در جستجوی خانه جدیدی در ستارگان ، ویرانه های هسته کهکشانی را پشت سر گذاشتند. دنیاهای پراکنده در حاشیه کهکشان ادعا شده بودند. هر جیب بازماندگان در حالی که تلاش می کردند طبق قانون بزرگ شالون ، بازسازی شوند ، به مجموعه ای از جهان جدا شده گشته اند. سه قرن بعد ، فناوری دوباره آنها را گرد هم آورده است. کشف Hyperwarp پرده برداشته شده است که زمانی فاصله ای غیرقابل تصور بین مستعمرات دور دست ، خانواده های طولانی گمشده و جناح های سیاسی وجود داشته است.
 
 
با آن اتحاد دوباره رونق اقتصادی بزرگی حاصل شد. Hyperwarp مجدداً باربری کالا ، کالاها و فناوری ها را بین چهارپایان مجدداً برقرار کرد - اما این اختلافات بزرگی را نیز به همراه داشته است. رقابت های سیاسی دوباره احیا شده است ، خونریزی در دشمنی های کهولت سن ریخته شده است و آتش سوزی های جنگ زده شده است. در میان درگیری های سیاسی ، یک انقلاب ظالمانه در حال افزایش است - و اکتشافگران سرسخت hyperwarp چیزی را بهتر از خواب بیدار کرده اند.
 
 
اولین بازی ما ، Star Traders RPG ، صدها هزار گیمر را در یک ماجراجویی میان ستاره ای گرفت. موفقیت ستاره تاجر و استقبال چشمگیر از آن به راه اندازی بازی برادران ترس کمک کرد. این ماجراهای کاپیتان های متقاطع ستاره ما بود که ما را در مسیری قرار داد تا بتواند بیشتر دنیاها ، ایده ها و رویاهای ما را به اشتراک بگذارد.
 
 
ما تصمیم گرفتیم که تنهایی ، شجاعت و رفاقت افرادی را که در یک سفینه فضایی در حال قایقرانی در میان ستاره ها زندگی می کنند ، تصرف کنیم. با افتخار بسیار است که پس از انتشار چهار بازی دیگر در جهان Star Traders ، ما دنباله ای برای RPG اصلی Star Traders را ایجاد کردیم.
 
 
به پل ستاره خود بروید ، به سمت ستاره ها بروید و داستان خود را در Star Traders: Frontiers ایجاد کنید.

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1401/3/5 23:05

خفنه😍

1399/9/4 14:04

هیجان داره!