قبولی - معلمی | Ghabouli - Teacher's

کلاس آنلاین، آزمون آنلاین | Ghabouli Teacher's Edition
1 نظر
5.0
تعداد دانلود
29
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
12
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.0.8
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

قبولی راهکاری است یکپارچه برای برگزاری کلاس آنلاین و طرح آزمون کلاسی و ثبت تکلیف برای شما معلم عزیز تا بتوانید به راحتی کلاس خود را برگزار کنید و از عملکرد دانش اموزان خود مطلع باشید.

قبولی چگونه به معلمین کمک می کند:
ابزار های هوشمند قبولی به قب کمک می کند تا بتوانند کلاس خود را بدون هیچ دغدغه ای به صورت آنلاین برگزار کنند. قبولی با داشتن ابزار برگزاری کلاس آنلاین و طراحی و برگزاری آزمون آنلاین بهترین تجربه کلاس غیر حضوری را برای معلمین و دانش آموزان فراهم می کند.

ساخت آزمون آنلاین:
معلمین با استفاده از نسخه معلمی قبولی، دسترسی به بانک سوال بروزی از سوال ها دارد و می تواند به راحتی چند کلیک آزمون آنلاینی را برای دانش آموزان بسازد. در آزمون آنلاین امکانات زیر وجود دارد:
امکان مشخص کردن زمان شروع و پایان برای آزمون
امکان ساخت آزمون با ۵۰ سوال
امکان ساخت کلاس جدا برای هر مدرسه و کلاس
امکان بستن دسترسی به کلاس
امکان شرکت دانش آموزان در آزمون بعد از پایان مهلت آزمون
امکان مشاهده کارنامه آزمون برای هر دانش آموز
امکان مشاهده کارنامه آزمون بر اساس هر سوال


پیوستن به کلاس آنلاین حتی بدون گوشی موبایل و لپ تاپ:
دانش آموزان می توانند بدون داشتن گوشی موبایل و لپ تاپ هم به صورت صوتی از کلاس آنلاین قبولی استفاده کنند. برای این کار کافیست با شماره تلفن کنفرانس قبولی تماس بگیرند، کد کلاس مخصوص خودشان را وارد کنند و به راحتی به صدای کلاس دسترسی داشته باشند.

کیفیت صوت و تصویر بالا:
زیرساخت سخت افزاری قبولی در بهترین دیتا سنتر های ایرانی قرار دارد و این موضوع باعث این می شود که کیفیت صوت و تصویر کلاس بسیار بالا باشد.


اشتراک صفحه کامپیوتر معلم:
در صورت استفاده از نسخه تحت وب قبولی، معلمین می توانند صفحه کامپیوتر خود را به راحتی یک کلیلک با دانش آموزان به اشتراک بگذارند و فایل های مورد نظر خود را به راحتی برای دانش آموزان به نمایش بگذارند.

تماس صوتی و تصویری:
قبولی امکان اشتراک گزاری صدا و تصویر را هم برای معلم و هم برای همه دانش آموزان فراهم می کند. برای پیشگیری از شلوغی کلاس، دانش آموزان به صورت پیش فرض بی صدا و تصویر هستند و فقط تصویر معلم را می بینند و صدای معلم را می شنوند. همچنین معلم می تواند دانش اموزی را از کلاس اخراج کند و یا صدا او را ببندد.

امکان ارسال پیغام به همه دانش آموزان:
با ثبت پیغام در کلاس، قبولی پیغام معلم را از طریق نسخه دانش آموزی و از طریق پیامک به دانش آموزان ارسال می کند تا دانش آموزان از اخرین پیغام معلم خود با خبر باشند.

اینترنت نیم بها:
اینترنتی که برای استفاده از هریک از امکانات قبولی استفاده می شود به صورت نیم بها محاسبه می شود و دیگر دانش آموزان شما لازم نیست نگران مصرف اینترنتشان برای پیوستن به کلاس شما باشند.


گفتگوی متنی داخل کلاس:
در کلاس آنلاین قسمتی برای گفتگوی متنی فیمابین دانش آموزان و معلم وجود دارد. دانش آموزان می توانند سوالات خود را در طول تدرسی معلم در قسمت گفتگو متنی بنویسند تا معلم هر زمان که خواست به آنها پاسخ بدهد.

دانش آموز برای صحبت اجازه می گیرد:
دانش آموزان می توانند برای صحبت کردن در کلاس، دست خود را بالا ببرند و در صورت اجازه معلم، در کلاس صحبت کند.

قابل استفاده در همه پلتفرم ها:
نسخه معلمی قبولی علاوه بر نسخه اندروید و ای او اس بر روی بستر وب هم قابل استفاده است. فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا بتوانید کلاس خود را برگزار کنید.

دعوت دانش آموزان به راحتی:
معلمین می تواند دانش آموزان خود را به استفاده از پیامک و یا با اشتراک گزاری لینک کلاس درس در شبکه ای اجتماعی به راحتی به قبولی دعوت کنند.


Website: https://ghaboli.com
Telegram:@ghaboliadmin
Telephone:02191015391

برای داشتن بهترین تجربه آموزش در کنار شما هستیم

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/1/23 00:25

خیلی خوبههه

پشتیبانی

تلفن : 91015391

ایمیل : info@ghabouli.info

وب سایت : https://ghaboli.com

برنامه های مشابه