ظهور امپراطوری روم هک شده | Rise of the Roman Empire Hack

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
63
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
2.2.4
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

 ظهور امپراطوری روم: ساختن شهر و استراتژی عنوان یک بازی در ژانر استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی Qumaron به عنوان یک بازی فریمیوم  منتشر شده است. 

همانطور که از نامش هم می توانید حدس بزنید، گیم پلی این بازی دارای المان های استراتژیک و شهر سازی و مدیریت منابع است. شما در Rise of the Roman Empire: City Builder & Strategy به عنوان یک قهرمان نقش آفرینی می کنید و وظیفه دارید امپراطوری روم را به اوج عظمت و افتخار برسانید. جای هیچگونه نگرانی هم نیست. در ماجراجویی خودتان در این بازی توسط مشاوران امپراطور هدایت خواهید شد و آنها به شما می گویند که باید چه کار هایی انجام دهید و چگونه بازی کنید. در ابتدا یک شهر کوچک با تعدادی مردم در اختیار دارید و اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را توسعه دهید. برای اینکار باید مردم بیشتری را به شهر خودتان بیاورید تا بتوانید سکه تولید کنید و خانه سازی کنید. هر خانه می تواند تعداد مشخصی از مردم را به شما بدهد. طبیعتاً هرچه بتوانید مردم بیشتری در شهر تان داشته باشید، بیشتر می توانید خانه سازی کنید. با گذشت زمان، خانه ها سکه تولید می کنند. سکه ها بسیار مهم هستند و برای خرید خانه های جدید به آنها نیاز دارید.

کار دوم شما در بازی Rise of the Roman Empire: City Builder & Strategy این است که اطمینان حاصل کنید مردم غذای کافی برای ادامه فعالیت و توسعه شهر را دارند. برای این منظور باید یک خانه شکار بسازید تا بتوانید مایحتاج مردم را تولید کنید. به دست آوردن غذا و سکه کمی زمانبر است اما شما می توانید با خوشحال کردن مردم به پروسه تولید سرعت ببخشید. با ساختن دکوراسیون ها در سطح شهر می توانید اینکار را به راحتی انجام دهید و مردم را خوشحال کنید. پس از انجام دادن تمام این کار ها می توانید آماده شوید که فرمان های امپراطور را اجرا کنید. این فرمان ها در قالب کوئست ها هستند و با انجام دادن آنها می توانید پاداش های خوبی دریافت کنید. این فرمان ها از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و پاداش های آنها هم منحصر به فرد هستند. به طور مثال ممکن است با انجام دادن یک فرمان بتوانید الماس به دست بیاورید و سپس با آن خانه های خاص و ویژه ای بسازید که با سکه های معمولی نمی توانستید بسازید و سرعت تولیدات تان را چندین برابر کنید. برای اینکه قدرت تان را به رخ همسایگان تان بکشید می توانید سپاهیانی دور هم جمع کنید و اولین مکان مورد نظر تان را روی نقشه شناسایی و بعد به آن حمله کنید. سیستم مبارزاتی بازی برای حمله ها به صورتی نوبتی است و دارای استراتژی های پیشرفته ای می باشد که به مرور و در طول بازی با آنها بیشتر آشنا خواهید شد. اما در ابتدا باید از امتیاز های توسعه خودتان استفاده کنید و تکنولوژی ها را از مرکز علمی آنلاک کنید که در واقع اینها به نوعی همان درخت مهارت های شما هستند. با آنلاک کردن تکنولوژی ها می توانید یک سربازخانه بسازید و سپس برای جذب کردن جنگجو ها اقدام کنید و با پرداخت سکه جنگجو ها را به سربازخانه وارد کنید. اما به یاد داشته باشید که علاوه بر حمله به همسایه ها باید سیستم دفاعی شهر را هم توسعه دهید و نگذارید هر چه که ریسیده اید پنبه شود.

آموزش باز کردن نسخه هک شده :

پس از باز کردن اپلیکیشن پیغامی جهت وارد شدن به اکانت نمایش داده میشود . مثل زیر عمل کنید:

۱- روی Thank You کلیک کنید
۲- حالا روی Continue کلیک کنید
۳ - توسط یوزر و پسورد گفته شده را وارد کنید :
User Display Name: sibirani3
 passworld :sibirani3@$12345
پس از وارد کردن مشخصات بالا اپلیکیشن لود شده و لذت ببرید .
در این نسخه تمامی قابلیت های پریمیوم و پولی به شکل پیشفرض باز می باشد و نیازی به کلیک برای خرید نیست .
اگر برنامه درخواست اپل ایدی کرد کنسل را بزنید

ویژگی های هک:
- ارز نامحدود

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1400/5/13 23:56

عالیه👌🏻

1400/5/14 10:49

بازی خیلی خوبیه